Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

windows movie maker probleem

Geplaatst:

hee mensen ik ben eindelijk na veel montage klaar met me filmpje ik wil hem opslaan

maar als ik hem opsla krijg ik de volgende melding

Windows Movie Maker kan de film niet opslaan op de opgegeven locatie. Controleer of de originele bronbestanden die in de film zijn gebruikt nog beschikbaar zijn, of de gekozen locatie voor opslag nog beschikbaar is en of er voldoende vrije schijfruimte beschikbaar is. Probeer het vervolgens opnieuw.

bron bestan gecontroleerd heb alles nog en niks is van plaat veranderd

genoeg ruimte heb ik op mijn pc

ik sla hem op in 'mijn video's'

mijn filmpje is 15-16min lang

heb mp3 JPG wmv avi in de film zitten

mijn pc

4gb werkgeheugen

intel core duo E6750 2.3Ghz

Geforce 8600GT 512mb

service pack 3

ik sla hem op op mijn C schijf waar ik 50GB vrij heb

dus wie weet het probleem?

Featured Replies

Geplaatst:

Bug van Windows Movie Maker. Ik zou overstappen naar en ander programma, bijvoorbeeld Sony Vegas.

Geplaatst:
  • Auteur

ken ik dan wel mijn bestand daar in laden?

Geplaatst:
ken ik dan wel mijn bestand daar in laden?

Tuurlijk. Movie Maker is een van de lulligste programma's om je video's in te maken, omdat het programma de neiging heeft om vaak roet in het eten te gooien, door dit soort fouten. Dat hoeft natuurlijk niet bij iedereen zo te zijn, maar het komt toch wel redelijk vaak voor.

Geplaatst:
  • Auteur

maar kan ik in dat programma mijn WMM bestand openen of met welk programma kan dat dan kan ik hem conserven want hij is klaar

Geplaatst:

Googelen levert bij mij niet zo 1,2,3 veel resultaat, dus ik ga er voor het gemak van uit dat je geen MS WMM project files kunt importeren in Sony Vegas. Het ziet er naar uit dat je gewoon alles opnieuw in Vegas moet bewerken.

Ik vind het echter nog steeds vreemd dat je WMM een fout gaf bij het exporteren naar .WMV (ik neem aan dat je dat aan het doen was). Ik bedoel, ik weet ook wel dat WMM nou eenmaal niet het meest professionele programma is en kwalitatief gezien niet het best, maar een eenvoudig filmpje exporteren zou toch gewoon moeten kunnen. Althans, ik heb daar nog nooit problemen mee gehad. Weet je zeker dat al die bronbestanden ook nog exact dezelfde bestandsnamen hebben als toen je ze importeerde in je projectbestand?

Geplaatst:
  • Auteur

ik weet het 100% zeker

Geplaatst:

Je kunt misschien ook proberen om alle bestanden mee te nemen (USB stick) naar iemand anders en het daar te exporteren naar een filmbestand. Dan moet je alleen wel de locaties van de bestanden wijzigen. Als je dat niet wilt doen zul je het toch echt gewoon in Sony Vegas opnieuw moeten doen.

Geplaatst:
  • Auteur

ik heb weer een vraag :puh:

ik moet nu me muziek er onder zetten in sony vegas maar heb je ook net als bij windows movie maker ook infraden en uitfraden? om je muziek stil te laten beginnen en eindigen?

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.