Jump to content
Geplaatst:
comment_1173194
tn_gallery_1_104_9632.jpg
Zojuist zijn er op de website van Grand Theft Auto IV nieuwe details bekend gemaakt over de video editor functie die in Grand Theft Auto 4 zit. GTA4 die op woensdag 3 december in Nederland uit komt voor de PC heeft een exclusieve video editor waarmee je zelf filmpjes kan maken in GTAIV. Tijdens het spelen hoef je als er wat interessants is gebeurd enkel op F2 te drukken waarmee je de laatste 30 tot 45 seconde van speeltijd in GTA4 terug kan zien. Dit kan je dan direct real time bewerken tot een eigen HD WMV videofilmpje
Tevens kan je eerder opgenomen fragmenten dan tevens direct gebruiken en het filmpje ook voorzien van de muziek uit GTA4. Zodra je klaar bent kan je het filmpje op Rockstar Games Social Club plaatsen zodat iedereen hem kan bekijken.
Een voorbeeld filmpje wat Rockstar Games zelf met de editor heeft gemaakt is hieronder te zien:
Get the Flash Player to see this player.


Voor nog drie andere filmpjes kan je onze galerij checken. Tevens staan hier diverse afbeeldingen van de video-interface die in GTA4 zit.

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1173197

Ik had het al gezien, en het lijkt me allemaal super vet. :puh: Maar hoe hebben ze het filmpje van die Peeper gedaan? :puh: Zou dit gescript zijn?

Geplaatst:
comment_1173329

freakin geniaal en wat ben ik focking blij dat ik niet gezwicht ben voor die ps3 xbox360 aanbiedingen. het gaat gewoon geweldig worden!!!!!!

Geplaatst:
comment_1173440

Echt masterlijk gedaan dit :tu:

Alleen de video van "Gutterballs" hoort langer te duren dan die hier op gtaforum.nl staat.

Bewerkt: door Kai-ShockWave

Geplaatst:
comment_1173655

Ziet er zeer goed uit, alweer krijg ik medelijden met mezelf maar als mijn (nieuwe) pc eraan toe is haal ik hem ook wel voor de pc. In enig opzicht vind ik dit inderdaad wat indrukwekkender dan de voorgaande trailers, maar dit is toch wat minder professioneel en is naar mijn mening niet erg aantrekkelijk vergeleken met de 'echte' trailers. Maar goed, nog even afwachten dus.

Geplaatst:
comment_1173804

Ziet er weer gelikt uit allemaal. Het is natuurlijk wel een leuke functie voor als je (perongeluk) een prachtige stunt maakt maar het niet opgenomen had. Maar ik denk niet dat het prettig werkt om ingame een hele film in elkaar te knutselen. Dan ga ik toch liever voor een apart programma voor het knip en plak werk aan een filmpje.

Maar de graphics zien er weer gelikt uit. :tu: En daar gaat het mij toch echt om.

Gast
Dit onderwerp is gesloten.

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.