Geplaatst: 23 november 200817 jaren Een abstract smudgewerkje Mwah, ik vind hem niet zo heel goed.. Die smudge kon veel beter, Deze tut is echt perfect voor abstract: http://planetrenders.net/forums/index.php?showtopic=99252 Daarnaast vind ik het lichtinval die een soort contrast veroorzaakt wel erg mooi. En de eerste versie vind ik duidelijker met die border. Nja, ik weet wel zeker dat je beter dan dit kunt. Dit geef ik een magere 7
Geplaatst: 23 november 200817 jaren Auteur No offense maar de outcome in die tut is iets dat ik maakte toen ik net begon met PS Het is te makkelijk en het heeft geen diepte... Maar toch bedankt voor de rate..
Geplaatst: 23 november 200817 jaren Pff Carl, cultuurbarbaar.. Maargoed, zal ik alweer eens raten. Allereerst Dizzee ben ik telkens in ieder topic die je hier maakt erg onder de indruk van je skills. Gisteren met je Distorted tag viel mijn mond haast open! Ik kan haast niet anders dan dit werk een goeie 9/10 geven. Maar kijk, abstract is niet echt wat voor mij geweest qua designs maken, alhoewel ik er wel heel erg van hou. in deze signature valt zeker de lightning op. Deze vind ik erg geslaagd. Het laat je het mystieke geven in fantasie. En zo laat de diepte ook zijn werk doen. Ik zie er een gevarieerd patroon in ook eigenlijk. Een erg leuk motief op de linkerkant is zeker passend. De border daarintegen vind ik een tikkeltje minder. Je kon hier misschien boven en onder de dikke balken hebben gezet die ik bijna altijd gebruik hahaa . Maargoed, ik heb op de tag niet veel op aan te merken. Ik vindt 'm zeker zeer geslaagd .
Een abstract smudgewerkje