Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Wat gaat er wel goed in GTA IV (PC)?

Nee, geen sarcasme met betrekking tot de titel (hoewel...)

De momenten waarop het spel goed loopt vind ik wel dat het er (ook op hele lage mediumsettings) heel erg goed uitziet allemaal. Veel aandacht besteed aan details ook. Vette en soms ook rare graffiti en tekeningen in de achterbuurtjes enzo. Ik zag zo ook ergens een deur op een kier staan en liep naar binnen, trof ik een compleet crackpand aan, met alles erop en eraan, echt vet! En ik heb al wat rooftop jumping gedaan, ook fijn dat dat kan.

Wat ik ook prettig vind is dat na een ziekenhuisbezoek niet al je wapens gelijk weg zijn. Wat ik wel raar vind is dat als je in een auto zit en je het mobieltje bedient dat je dan een ruit inslaat :?

Ik wil een oplossing voor het framerate probleem en dan is het een topspel!

Featured Replies

Wat is "het framerate" probleem dan?

Volgens mij is dat het probleem dat het spel "stottert".

Ik vind het een geweldig spel. Ik vind dat de auto's er veel beter uitzien. Ookal kan ik dan niet lang spelen totdat hij uitvalt en de computer moet reset worden maar voor de rest vind ik het een goed spel :tu:

  • Author

Oh ja, het feit dat je de mini-map kan uitzoomen met T is ook wel een leuke vernieuwing. En als je ingame op 'P' drukt krijg je motion blur, maar daar zie ik het nut niet van in, aangezien het dan lijkt of ik echt op 'low' speel.

kan iemand me helpen met online bij gta iv want als ik online ga krijg ik een MMA10 error en valt mn gta iv weg hoe kan ik dit verhelpen ? want single player lukt wel zonder dieMMa10 error of licht het aan socialclub zelf?

Wat er wel goed gaat? nou ik weet in ieder geval wat niet goed gaat:

- Ik heb alleen een toetsenbord waarmee ik kan spelen, maar hierdoor kan ik niet mij registeren met windows Live en kan ik niet saven.

- De besturing voor de toetsenbord kan ik niet aanpassen (ik vind het bijv prettig met de pijltjes toets te lopen en te rijden)

- Ik heb geen gamertag en kan er ook niet aankomen

Waarom moet het nou allemaal zo ingewikkld zijn, dat je met alleen die social club kan saven etc? Ik wil gewoon het spel spelen en save en hoef al die andere poes pas dingetjes als online scorebord enz niet.

  • Author
Wat er wel goed gaat? nou ik weet in ieder geval wat niet goed gaat:

- Ik heb alleen een toetsenbord waarmee ik kan spelen, maar hierdoor kan ik niet mij registeren met windows Live en kan ik niet saven.

- De besturing voor de toetsenbord kan ik niet aanpassen (ik vind het bijv prettig met de pijltjes toets te lopen en te rijden)

- Ik heb geen gamertag en kan er ook niet aankomen

Waarom moet het nou allemaal zo ingewikkld zijn, dat je met alleen die social club kan saven etc? Ik wil gewoon het spel spelen en save en hoef al die andere poes pas dingetjes als online scorebord enz niet.

Hahaha, ik had dit topic juist aangemaakt om goede dingen naar voren te laten komen van het spel, maar zelfs dit verzand in een klaagtopic! Besturing van toetsenbord kun je overigens wel aanpassen, staat ergens bij de control settings een optie waar je op moet klikken en dan vouwt zich een heel scherm uit.

Ik heb me net overigens ook goed vermaakt met de Swing Glitch!! Foutje in het spel, maar wel een heeeeel erg vette bijwerking!

Zeer veel details en interactie. Schiet je bv iemand in zijn been dan zegt hij bijvoorbeeld, watch you F*** youre shooting my leg. ALs iemand je aanrijdt komt hij uit zijn auto om te kijken hoe het met je gaat. Al met al een hele vooruitgang met GTA SA. In SA zie je bijvoorbeeld met gemak 3 exact dezelfde mensen naast elkaar lopen. In IV ben ik dat nog niet tegengekomen. Er zijn zeer veel verschillende typetjes die er rondlopen.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.