Jump to content

Het grote Need For Speed: Most Wanted topic.

Geplaatst:
comment_122747

Electronic Arts heeft het nieuwste deel in de Need for Speed reeks, Need for Speed: Most Wanted, vandaag officieel aangekondigd. Het spel lijkt een mix te gaan worden tussen de eerste Need for Speed games, waarin het veelal draaide om politie-achtervolgingen, en de laatste twee Underground spellen.

In Need for Speed: Most Wanted ben je namelijk een straatracer die, in een compleet vrije spelwereld, op de vlucht is voor de politie. Net als bij echte illegale straatraces komt de politie namelijk regelmatig om de hoek kijken. EA belooft alvast Hollywood-achtige achtervolgingen, waarbij je tientallen politie-agenten tegelijk op je hielen hebt. Het tuning-aspect dat de Underground games tot een succes maakte is ook weer van de partij, evenals de mogelijkheid je reputatie te verbeteren met het winnen van races. De reputatie is deze keer vooral in negatieve zin, namelijk hoe berucht je bent bij de sterke arm der wet!

Het meest opvallende is dat Need for Speed: Most Wanted officiëel wordt aangekondigd voor een next-generation console, waarschijnlijk de volgende van Microsoft. Daarnaast mag je het spel ook verwachten op Playstation 2, Xbox, GameCube, Nintendo DS, GameBoy Advance, PSP en PC.

small1113167751_0.jpg

Bron Gamer.nl

  • Reacties 463
  • Bezichtigingen 27.2k
  • Created
  • Laatste reactie

Top Posters In This Topic

Posted Images

Featured Replies

Geplaatst:
comment_270165
Nou ik weet niet of ik hem ga kopen. Maar er zal vast wel een andere oplossing zijn ;).

Dit spel is gewoon zo leuk en mooi eindelijk kan je is een beeetje alles omver rijden wat je miste bij de rest van NFS spellenreeks. Dus dit spel is word en is zeker vet. Ook goed dat ze het tunen erin hebben gelaten!

Ja maar wat minder is:

Je kunt niet meer alles apart tunen zoals aparte voorbumper...

Je kunt het alleen met de, achter+voor+zijkant bumper kopen+verbreding! :)

Maakt niet zoveel uit maar toch.. :sst:

Ik had ook ergens gelezen dat je geen uitlaten meer kan kiezen,BV dat je motorblok 1 koopt een dubbele uitlaat en als je de 3e koopt dat je ze langs de zijkanten hebt. :{

Ik heb ook nog gelezen dat er GEEN neon onder de auto's meer kan. :-( dit is dus erg jammer!

Maar voor de rest is het wel een top game,qua: graphix ,move's...

Maar ik heb liever een dikke getunde auto+ dikke snelheid.

Geplaatst:
comment_270204

en je kan volgens mij geen hydralics(of zo) er in doen en je kan ook geen car sterieo's er in bouwen

en volgens mij ook geen gevleugelde deuren(omdat de lambo's die al hebben)

dus ze hebben vele pimpschit er uit gehaald!

Bewerkt: door bjorntju

Geplaatst:
comment_270226

Ik heb sinds gister de Black Edition van Most Wanted.

En ik moet zeggen hij is fantastisch :D.

Vooral de politieachtervolgingen zijn super, ik zal binnenkort nog ff wat screens van me posten.

Geplaatst:
comment_270244
Ik heb sinds gister de Black Edition van Most Wanted.

En ik moet zeggen hij is fantastisch :D.

Vooral de politieachtervolgingen zijn super, ik zal binnenkort nog ff wat screens van me posten.

Illegaal? :D8)

Maar even aan vraag aan iedereen:

Is Nfsmw BLACK ed.. het zelfde als nfsmw maar dan een paar betere autos + nog wat dingen...?

8)

Geplaatst:
comment_270316

Zie de post op de vorige pagina van: Morpheus 83

Ter gelegenheid van het 10 jarig bestaan van Need for Speed komt Electronic Arts met Need for Speed Most Wanted Black Edition. Deze collector's Edition bevat exclusieve wagens, races en speciaal gemodificeerde racemonsters en zit er een bonus dvd bij. Op deze dvd staat een kijkje achter de schermen met foto model actrice Jodie Maran en exclusieve video's en nog veel meer.

Bron: dimensionplus.nl

dit zit er allemaal extra bij. Is voor de Ps2

Geplaatst:
comment_271009

Ook ik heb NFS MW, de black edition ;)

Ook al hou ik niet van race games, vind ik dit toch wel een geweldig spel!

Hier wat screens die ik net genomen heb:

Begin scherm:

NFSMW1.JPG

In de bocht met Slow Motion:

NFSMW2.JPG

Net een race gewonnen:

NFSMW3.JPG

Begin van een race:

post-1922-1132581749_thumb.jpg

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.