December 6, 200817 yr Als ik wil een bericht typen met een usb toetsenbord ( azerty ) dan zitten de letters altijd verkeerd zoas bij een querty , maar hoe kan je die querty instellen in azerty?
December 6, 200817 yr Als ik wil een bericht typen met een usb toetsenbord ( azerty ) dan zitten de letters altijd verkeerd zoas bij een querty , maar hoe kan je die querty instellen in azerty? Kijk eens bij Instellingen --> Externe Hardware of Apparaten of iets dergelijke. Edited December 6, 200817 yr by TomHagen
December 6, 200817 yr Author Als ik wil een bericht typen met een usb toetsenbord ( azerty ) dan zitten de letters altijd verkeerd zoas bij een querty , maar hoe kan je die querty instellen in azerty? Kijk eens bij Instellingen --> Externe Hardware of Apparaten of iets dergelijke. eens proberen binnen 2 weken ( examens he ) ik heb ergens gezien dat het oficiele key board voor de ps3 uitkomt deze maand ook azerty, zal ik dat ok moeten instellen of zal dat automatish gaan Edited December 7, 200817 yr by js007
December 8, 200817 yr nog een handig weetje: Als je een gewoon querty toestenbord aansluit uit bijvoorbeeld Amerika dan werkt ie ook niet meteen correct. De meeste leestekens doen het dan niet goed. De reden hiervoor is omdat je ps3 dan staat ingesteld op een nederlands toestensbord. Om het te verhelpen moet je naar randapperatuurinstellingen en dan bij de toetsenbord instellingen switchen naar VS standaart.
January 4, 200917 yr Author ik heb een wierless keypad gekocht voor de ps3 en op frans gezet ( type toetsenbord) en het werkt maar nu werkt die toetenbord niet meer, ik denk omdat het neit is geladen maar ik heb hem iaan mijjn ps<3> gelegd en hij wil neit opladen wee tiemand hoe of wat ik moet doen
January 12, 200917 yr Author Wat is het dan voor toetsenbord? ik weet nu wat het probleem is, het is een usb poort in een thrustmaster laadstation die niet werkt denk ik als ik eht meteen aansluit werk laad hij wel op.
Als ik wil een bericht typen met een usb toetsenbord ( azerty ) dan zitten de letters altijd verkeerd zoas bij een querty , maar hoe kan je die querty instellen in azerty?