Geplaatst: 11 december 200816 jaren comment_1196527 hey sinds vanmiddag heb ik er al problemen mee! LELIJK BEELD Opeens. Mijn videokaart trekt GTA makkelijk dus daar kan het niet aan liggen. Dit beeld krijg ik Wie weet een oplossing Farid
Geplaatst: 11 december 200816 jaren comment_1196543 Was het eerder wel altijd goed??? zo ja, dan vrees ik dat je videokaart is overleden/ aan het overlijden is. probeer updates voor je videokaart en SAMP te vinden....misschien dat dat helpt. Maar ik vrees het ergste PS. Gecondoleerd
Geplaatst: 11 december 200816 jaren Auteur comment_1196550 Was het eerder wel altijd goed???zo ja, dan vrees ik dat je videokaart is overleden/ aan het overlijden is. probeer updates voor je videokaart en SAMP te vinden....misschien dat dat helpt. Maar ik vrees het ergste PS. Gecondoleerd nee het is sinds vandaag! Het is alleen met SA:MP!
Geplaatst: 11 december 200816 jaren comment_1196574 Ik heb dit probleem ook pas nog gehad. Maar het is vanzelf over gegaan. Ik weet niet waar het aan heeft gelegen.
Geplaatst: 11 december 200816 jaren Auteur comment_1196576 Heb hem ookal opnieuw geinstalleert, hetzelfde!
Geplaatst: 11 december 200816 jaren comment_1196616 Ik heb dit ook wel eens, het is naar mijn weten niet te verhelpen en het komt doordat je in een bepaald gebied bent. Daar zie je allemaal van deze kleuren en lag je erg. Dat heb ik ook vaak. Het is helaas niet te verhelpen.
Geplaatst: 11 december 200816 jaren Auteur comment_1196663 Is het in 1 server, of allemaal? Elke! Maar nu krijg ik opeens een melding van 'U was bezig met iets en er is een fout in GTA.exe' ofzo
hey sinds vanmiddag heb ik er al problemen mee!
LELIJK BEELD
Opeens. Mijn videokaart trekt GTA makkelijk dus daar kan het niet aan liggen.
Dit beeld krijg ik
Wie weet een oplossing
Farid