Geplaatst: 12 december 200816 jaren comment_1196984 Inderdaad, ga gewoon even een paar keer ingame slapen of ga (zij)missies doen en je zal vanzelf wel worden gebeld.
Geplaatst: 12 december 200816 jaren comment_1197085 voor welke missie eigenlijk ? sorry voor domme vraag, ben namelijk nog bij escuela of the streets.
Geplaatst: 12 december 200816 jaren comment_1197131 Voor zover ik weet enkel bij Hostile Negotiation waarbij Roman door Dimitri zijn mannen wordt ontvoerd. Natuurlijk moet jij hem dan redden en je moet dus een heel huis met mensen neerknallen en uiteindelijk zal er een man zijn die Roman vastheeft en zijn pistool op hem gericht heeft. Terwijl ze daar staan moet jij proberen om met een wapen op het hoofd van de man te schieten maar je mag Roman niet raken, anders is de missie uiteraard gefaalt. Je moet dit echter wel even snel doen want hij zal ook op jou beginnen te schieten op den duur. De missie zal beginnen na een telefoontje van Mallorie waarin ze vertelt dat ze zich zorgen maakt om Roman..
Geplaatst: 12 december 200816 jaren comment_1197383 Ik heb nu net hetzelfde probleem, Malorie belt me,vertelt over roman die niet thuis gekomen in de avond,... dan zou ik tog naar het oude pakhuis moeten gaan?ik krijg geen punt om naartoe te gaan???
Geplaatst: 12 december 200816 jaren comment_1197385 Ik heb nu net hetzelfde probleem,Malorie belt me,vertelt over roman die niet thuis gekomen in de avond,... dan zou ik tog naar het oude pakhuis moeten gaan?ik krijg geen punt om naartoe te gaan??? Nee want eerst belt mallorie de eerste keer en zegt dat roman niet thuis is gekomen.niko zegt dan dat hij dan aan het gokken is geweest.weet het niet zeker na 2 dagen belt ze weer en zegt ze dat roman nog steeds niet is thuis gekomen en dan moet je hem zoeken
Geplaatst: 12 december 200816 jaren comment_1197740 Geduld is een schone zaak, zo luid het bekende gezegde. Ook hier toepasselijk.
Geplaatst: 13 december 200816 jaren comment_1198862 Hmmm.. ik heb ditzelfde probleem. Ik zit inmiddels al in Algonquin, heb al 2 Packie McReary missies gedaan en 2 Francis McReary missies, nog steeds niets van Mallorie?
Geplaatst: 13 december 200816 jaren comment_1198879 Hmmm.. ik heb ditzelfde probleem.Ik zit inmiddels al in Algonquin, heb al 2 Packie McReary missies gedaan en 2 Francis McReary missies, nog steeds niets van Mallorie? Heb je de missie Photo Shoot van Playboy X al gedaan, want volgens mij is deze ook benodigd voor deze missie.
Geplaatst: 15 december 200816 jaren comment_1200457 ja je moet de 2de missie van playboy x eerst hallen want je krijgt dan een nieuwe telefoon en dan moet zij hoperluk bellen en in de missie krijg je ook een bericht met een foto en dan kan allen met de nieuwe telefoon
Geplaatst: 16 december 200816 jaren comment_1201701 Heh, belde eindelijk heb inmiddels Alderney al opengespeeld Ik kreeg het Alderney savehouse 10 minuten na het Algonquin savehouse
Geplaatst: 16 december 200816 jaren comment_1202200 Voor de missie Hostile Negotiation Moet je behaald hebben: - Photo Shoot (Playboy X) - Have a Heart (Elizabeta)
die belt niet voor die missie