December 13, 200817 yr Misschien een domme vraag maar kan niks vinden op dit forum, internet en ook niet op wikigta, maar als je je telefoon opent op de PC versie hoe tik je dan een nummer in en bel je die? bijv voor cheats etc..
December 13, 200817 yr heel simpel, met de pijltjes toetsen kan je zo over de toetsen navigeren, en dan naar de groenehoorn toets navigeren en indrukken met LMB of Enter. je kan ook na 2 maar pijl up, het enhanced keypad gebruiken van je keyboard. maar er is geen hardkey for de groenehoorn voorzover ik weet, dus moet je met de pijltjes alsnog naar de groene hoorn toets navigeren.
December 13, 200817 yr druk 2 keer op de toets waarmee je het mobieltje omhoog doet, dus 1 keer pijltje omhoog om het mobieltje te laten zien en 2 keer om nummers in te kunnen toetsen
December 13, 200817 yr Author ja dat doe ik dus honderd keer, maar als dan het mobieltje omhoog komt, dan gaat die alleen wisselen tussen multiplayer en video editor denk dat ik het al weet, ben net begonnen met het spel, moet volgens mij eerst die missie " its your call '' doen laat het zo wel weten, alvast bedankt jep dat was het het lukt nu! Edited December 13, 200817 yr by Scrtz
December 13, 200817 yr ja dat doe ik dus honderd keer, maar als dan het mobieltje omhoog komt, dan gaat die alleen wisselen tussen multiplayer en video editordenk dat ik het al weet, ben net begonnen met het spel, moet volgens mij eerst die missie " its your call '' doen laat het zo wel weten, alvast bedankt jep dat was het het lukt nu! Je moet eerst de cheat een keer ingevoerd hebben en dan komt deze in je telefoon onder cheats te staan
December 13, 200817 yr ja dat doe ik dus honderd keer, maar als dan het mobieltje omhoog komt, dan gaat die alleen wisselen tussen multiplayer en video editordenk dat ik het al weet, ben net begonnen met het spel, moet volgens mij eerst die missie " its your call '' doen laat het zo wel weten, alvast bedankt jep dat was het het lukt nu! Je moet eerst de cheat een keer ingevoerd hebben en dan komt deze in je telefoon onder cheats te staan Waarover begin jij nu? Het probleem was dat hij zijn nummers niet kon intikken, niets met cheats!!!!!!!!!!
December 13, 200817 yr ja dat doe ik dus honderd keer, maar als dan het mobieltje omhoog komt, dan gaat die alleen wisselen tussen multiplayer en video editordenk dat ik het al weet, ben net begonnen met het spel, moet volgens mij eerst die missie " its your call '' doen laat het zo wel weten, alvast bedankt jep dat was het het lukt nu! Je moet eerst de cheat een keer ingevoerd hebben en dan komt deze in je telefoon onder cheats te staan Waarover begin jij nu? Het probleem was dat hij zijn nummers niet kon intikken, niets met cheats!!!!!!!!!! in de topicstarter zijn text stond dit: Misschien een domme vraag maar kan niks vinden op dit forum, internet en ook niet op wikigta, maar als je je telefoon opent op de PC versie hoe tik je dan een nummer in en bel je die? bijv voor cheats etc.. Edit: je had inderdaad gelijk (A) Edited December 14, 200817 yr by gorgoknight
December 14, 200817 yr Het kostte mij ook veel tijd voor ik door had hoe ik nummers moest intoetsen (en dan met name op 'call' drukken!). Sommige bedieningstoetsen zijn nog steeds een beetje vreemd. Als ik in de auto zit, en de telefoon 'open', dan slaat Niko altijd de zijruit in!
December 15, 200817 yr Het kostte mij ook veel tijd voor ik door had hoe ik nummers moest intoetsen (en dan met name op 'call' drukken!).Sommige bedieningstoetsen zijn nog steeds een beetje vreemd. Als ik in de auto zit, en de telefoon 'open', dan slaat Niko altijd de zijruit in! Bij mij doet hij het gewoon perfect zonder zijruit in te slaan. Ik kwam er later ook pas achter dat je eerst een missie moest doen XD dat was niet zo slim van mij
Misschien een domme vraag maar kan niks vinden op dit forum, internet en ook niet op wikigta, maar als je je telefoon opent op de PC versie hoe tik je dan een nummer in en bel je die? bijv voor cheats etc..