Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_1198787

Hallo dit is egt een k*t probleem.ik was allekabels mooi aan het wegwerken alles gelukt ik haal de schakelaar van de voeding om zie ik de noen in 1 tel aan uit gaan en er gebeurt niks.ik checken of alles er goed in zit ik kijk naar de ide kabel. zie ik dat er 3 barsten inzitten betekend dat iik nu een nieuwe IDE kabel moet?groeten D_nl

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1199063

Floppykabels heb je alleen nodig als je een floppy gebruikt. Maar meestal kan de computer niet eens opstarten als er een floppy inzit, dus je kan gewoon computeren. Je kan alleen geen floppy's meer gebruiken, wat geen probleem zou moeten zijn. Bij de meeste huidige computers zit niet eens meer een floppydrive, dus kun je nagaan hoe ouderwets die dingen inmiddels zijn. :7 Alleen als je nog regelmatig gebruik maakt van een opstartdiskette heb je een probleem, maar volgens mij kan je die dingen inmiddels ook op een cd branden. Overigens gebruik je die opstartdiskettes alleen in geval van nood, dus als je Windows niet zelf meer wilt opstarten.

De kabels zou ik wel weghalen indien mogelijk, ter voorkoming van kortsluiting zoals Wesley al zei.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.