Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Missies spelen doet die niet meer

Geplaatst:

Ik ben nu bij ongeveer 20% van het spel (GTA 4). en nu wil ik een missie gaan doen, die van playboy X , dan loop ik naar dat pijltje toe waar je moet gaan staan, en dan start die een missie. nou dat werkt niet meer. geen problemen gehad tot nu. als ik onder zo'n pijltje van een missie sta doet die niks. Kan iemand mij helpen?

Alvast bedankt!

Bewerkt: door zbramz

Featured Replies

Geplaatst:

wss een beschadigd bestand, mss eens her installeren(repair) , anders weeet ik ook niet metteen wat er aan kan schelen...

Geplaatst:

crasht de spel volledig? enig foutmelding? of meeeeeeer langer laadtijden? ik had dat ook eens gehad dat ik extra langer moest wachten totdat GTA IV terug speelbaar werd dusja

Geplaatst:
  • Auteur

Nee het is echt zo dat ik naar de X op me landkaart loop, dan ga ik voor een gebou staan waar dat pijltje hangt en normaal start er dan een missie maar nu niks.

Geplaatst:
Nee het is echt zo dat ik naar de X op me landkaart loop, dan ga ik voor een gebou staan waar dat pijltje hangt en normaal start er dan een missie maar nu niks.

Staat je camera ook niet vast? Kun je nog lopen?

Ik denk dat GTA IV opnieuw installeren dit probleem kan verhelpen.. zorg wel dat je je Savegame even op een andere locatie zet, zodat je niet overnieuw hoef te beginnen :puh:

Geplaatst:

Nou seg, raar hé :puh:

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.