Geplaatst: 18 december 200816 jaren comment_1204043 Hallo, Ik heb office 2007 en als ik in excel, word, of watdan ook de lettertype wil veranderen dus ik klik op dat pijltje dan loopt bijv. word helemaal vast en crasht hij :S dus kan ik mijn lettertype niet wijzigen. maar hoe kan ik dat probleem verhelpen?? alvast bedankt.
Geplaatst: 18 december 200816 jaren Auteur comment_1204146 ja al 2 keer maar het probleem is al opgelost... het kwam dus door de printer die ik deel want hij zit op me pa,s pc aangesloten en ik deel hem via een netwerk alleen daarom loopt hij dus vast :S echt heel vreemd weet iemand waar dat aan kan liggen want de drivers van de printer heb ik op me vaders pc ook al opnieuw geinstalleerd dus.
Geplaatst: 19 december 200816 jaren comment_1205513 Heb je een illegale versie? Ik had ooit (al heel lang geleden, voor ik me op het forum aanmelde) hetzelfde probleem nadat ik een gekraakte versie had gedownload. Nu werk ik met een legale en het werkt.
Geplaatst: 21 december 200816 jaren comment_1207438 Heb je een illegale versie? Ik had ooit (al heel lang geleden, voor ik me op het forum aanmelde) hetzelfde probleem nadat ik een gekraakte versie had gedownload. Nu werk ik met een legale en het werkt. Illegale versie waarvan?
Geplaatst: 21 december 200816 jaren comment_1207470 Heb je een illegale versie? Ik had ooit (al heel lang geleden, voor ik me op het forum aanmelde) hetzelfde probleem nadat ik een gekraakte versie had gedownload. Nu werk ik met een legale en het werkt. Illegale versie waarvan? Of hij MS Office (Word zit in dat pakket) illegaal heeft
Hallo,
Ik heb office 2007 en als ik in excel, word, of watdan ook de lettertype wil veranderen dus ik klik op dat pijltje dan loopt bijv. word helemaal vast en crasht hij :S dus kan ik mijn lettertype niet wijzigen.
maar hoe kan ik dat probleem verhelpen??
alvast bedankt.