April 17, 200521 yr Hallo, Ik heb van iemand gehoort, dat je met GTA Vice City alle huizen kon kopen, die er zijn, maar is dit eigenlijk wel zo? Want, ik geloof als je er maar een paar kunt kopen. Bedankt voor de info alvast!
April 17, 200521 yr Hallo,Ik heb van iemand gehoort, dat je met GTA Vice City alle huizen kon kopen, die er zijn, maar is dit eigenlijk wel zo? Want, ik geloof als je er maar een paar kunt kopen. Bedankt voor de info alvast! Nee je kunt inderdaad maar een paar huizen kopen, en niet alle huizen uit het spel.. dat kan zelfs bij SA niet.
April 17, 200521 yr Author Jammer, het zou wel erg leuk zijn. Zijn er ook huisen met heel veel garage's te koop? Waar je heeeel veel auto's in kunt drukken.
April 17, 200521 yr op het 2e eiland heb je een groote garage, waar 4 auto's in passen en nog 2 daar naast waar je ieder ook 2 kan indoen, het heet: Hyman Condo, kijk maar eens op je plattegrond bij het spel, niet in de game maar bijgevoegd
April 27, 200520 yr maar als je alle huizen zou kunnen kopen zou je het doen dan dan word het een onoverzichtelijk zooite in je map en waneer ga je naar je huis: als je wapens nodig hebt als je je coole car wilt parkeren om te saven dat is ongeveer alles daar heb je toch niet zoveel huizen voor nodig?? ik ben het er wel mee eens dat er wat meer garage's moeten zijn maar alle huizen.....???
April 29, 200520 yr Ook heb je al nagedacht over het feit dat Vice City dat totaal niet aankan? Het spel zou amper nog opstarten, mischien op de allerbeste PC duurt het nog een uur dan.
May 4, 200520 yr maar als je alle huizen zou kunnen kopen zou je het doen dandan word het een onoverzichtelijk zooite in je map en waneer ga je naar je huis: als je wapens nodig hebt als je je coole car wilt parkeren om te saven dat is ongeveer alles daar heb je toch niet zoveel huizen voor nodig?? ik ben het er wel mee eens dat er wat meer garage's moeten zijn maar alle huizen.....??? vergeet niet dat je voor de 100% ook huisjes moet kopen en je gekochte huizen verschijnen alleen op je radar als je in de buurt komt alleen standaardhuis is altijd op map (behalve bij missie) oene
Hallo,
Ik heb van iemand gehoort, dat je met GTA Vice City alle huizen kon kopen, die er zijn, maar is dit eigenlijk wel zo? Want, ik geloof als je er maar een paar kunt kopen.
Bedankt voor de info alvast!