Jump to content
Geplaatst:
comment_1207417

Zo, gisterenavond ben ik eindelijk nog eens aan het werk gegaan met Photoshop, en deze voormiddag snel even afgewerkt. Uiteindelijk kwam ik met dit resultaat:

assasinscreedzn7.jpg

Ik vind dat het nog goed gelukt is, voor zolang niets deftig meer gecreëerd te hebben met Photoshop.

Tips, rates, opmerkingen, ..?

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1207445

Een mooi resultaat inderdaad, maar ik heb toch wel beter van jou gezien moet ik zeggen. Allereerst de achtergrond, ik vind de stocks en c4d's die je daarvoor gebruikt hebt niet echt bij de render passen. Het geeft mee een soort jungle gevoel en met de Assassin's Creed render zie ik daar niet echt een geheel in. Je had dus beter andere kleuren kunnen nemen, dan dit groene. Desondanks heb je de render er toch mooi in verwerkt gekregen, met behulp van de belichting. Deze vind ik eerlijk gezegd ook niet helemaal geweldig aangezien ik naast het donkergroene, zeer felle belichting zie. Rechtsboven had je niks aan de belichting moeten doen en het dus weg moeten laten. De rest is naar mijn mening net iets te fel. Voor de rest een mooie uitspringende render en het geheel is iets waar je niet ontevreden over hoeft te zijn.

  • 2 weken later...
Geplaatst:
comment_1226057

Background past gewoon totaal niet bij het render. Allebei heb je er leuk van gebruik gemaakt, maar de kleurcombinatie past gewoon niet. Jammer, want dat verpest meestal al meteen heel de sig.

Met vriendelijke groet,

Youp.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.