Geplaatst: 22 december 200816 jaren comment_1209818 Ik heb playstation 2 gekocht en SA opnieuw gekocht voor de ps2 maar hoe moet ik dan me eigen liedjes op de radio krijgen zie ook geen iegen zender. of heeft PS2 deze functie niet?
Geplaatst: 22 december 200816 jaren comment_1209836 Deze functie is alleen weggelegd voor het spel op de PC; Xbox en PS2 spelers zullen genoegen moeten nemen met de standaard radiozenders. Één en ander staat ook duidelijk omschreven op WikiGTA, maak regelmatig gebruik van WikiGTA. [meer informatie]
Geplaatst: 23 december 200816 jaren comment_1209888 Het ZOU kunnen, als je een ''omgebouwde'' PS2 hebt en je een GTA San Andreas ISO download. Je kunt dan de .AT3 files vervangen (De muziek op de radiostation, .AT3 is een geluidsbestand gemaakt door Sony) door je eigen MP3 bestanden daarnaar om te zetten en te vervangen. Dat is je enige optie
Geplaatst: 23 december 200816 jaren comment_1209909 Het ZOU kunnen, als je een ''omgebouwde'' PS2 hebt en je een GTA San Andreas ISO download.Je kunt dan de .AT3 files vervangen (De muziek op de radiostation, .AT3 is een geluidsbestand gemaakt door Sony) door je eigen MP3 bestanden daarnaar om te zetten en te vervangen. Dat is je enige optie Lol, omgebouwde. Ik wist niet dan Playstations een geslacht hebben (Niet uitleggen, ik snap wat je bedoeld)
Geplaatst: 23 december 200816 jaren comment_1209928 en standaard muziek is ook leuk hoor : guns n roses, america , icecube, snoop dogg en nog veel meer
Ik heb playstation 2 gekocht en SA opnieuw gekocht voor de ps2 maar hoe moet ik dan me eigen liedjes op de radio krijgen zie ook geen iegen zender. of heeft PS2 deze functie niet?