Geplaatst: 24 december 200816 jaren comment_1211410 De makers van Sannybuilder en CLEO voor San Andreas zijn nu bezig met een modproject vergelijkbaar met CLEO voor GTA IV: Alice. Met deze Alice beta kun je .lua scripts maken. In de download hieronder zitten een aantal voorbeeld scripts, waaronder een God Mode! Download: GTA IV - Alice Rechts bij de download, onder Related downloads, staan overigens nog handige tools zoals een IMG tool (SparkIV), GTA IV Mod Installer en een wapen- en handling editor... Succes met modden allemaal, ik hou het voorlopig bij de 360 versie.
Geplaatst: 24 december 200816 jaren comment_1212203 VET! Alhoewel ik nog geen GTA IV heb, zet me dit wel wat meer aan om het wel te hebben.
Geplaatst: 24 december 200816 jaren comment_1212215 oh ik wist dit al, ik zti ook te wachten tot ze een .wtd bestand opener maken dan kan ik me nieuwe skinned m4 releasen ;l @, ik zie nu ook dat er een clear wanted script is. als die in de alice map doet en ingame bent gewoon op Tab drukken en de jutten gaan weg Bewerkt: 24 december 200816 jaren door mattert
Geplaatst: 24 december 200816 jaren comment_1212284 oh ik wist dit al, ik zti ook te wachten tot ze een .wtd bestand opener maken dan kan ik me nieuwe skinned m4 releasen ;l@, ik zie nu ook dat er een clear wanted script is. als die in de alice map doet en ingame bent gewoon op Tab drukken en de jutten gaan weg Tadaa, in >deze< post word dat besproken. Je kan alleen nog niet exporteren Bewerkt: 24 december 200816 jaren door Beagle
Geplaatst: 24 december 200816 jaren comment_1212432 Is er trouwens een reden waarom ze dit Alice noemen in plaats van ALICE? Na ja, ik heb het spel toch niet.
Geplaatst: 25 december 200816 jaren comment_1213498 Wjoooo, een gravity gun van HL2 net als met GTA san andreas <3. Lijkt me vet met deze physics .
Geplaatst: 25 december 200816 jaren comment_1213506 Nu ook bij Alice. Niet alleen maar internetten en bellen, maar ook lekker modden.
Geplaatst: 26 december 200816 jaren comment_1214567 Nu ook bij Alice. Niet alleen maar internetten en bellen, maar ook lekker modden. Wie wilt met Alice nou niet cheaten?
De makers van Sannybuilder en CLEO voor San Andreas zijn nu bezig met een modproject vergelijkbaar met CLEO voor GTA IV: Alice.
Met deze Alice beta kun je .lua scripts maken.
In de download hieronder zitten een aantal voorbeeld scripts, waaronder een God Mode!
Download: GTA IV - Alice
Rechts bij de download, onder Related downloads, staan overigens nog handige tools zoals een IMG tool (SparkIV), GTA IV Mod Installer en een wapen- en handling editor...