December 29, 200817 yr Beste leden, ik ben al een tijdje op zoek naar goede nzb-bestanden van GTA IV en FIFA 09, maar er zat nog geen enkel bestand bij die optimaal werkte. Dus: zou iemand mij misschien via deze topic of via pb mij een nzb-bestand van FIFA 09 of GTA IV willen sturen? NB: van beide spellen de volle pc-versie. Bij voorbaat dank.
December 29, 200817 yr En daar gaan we weer: Het is tegen de regels om over illigaal downloaden te praten op het forum!
December 29, 200817 yr Author En daar gaan we weer: Het is tegen de regels om over illigaal downloaden te praten op het forum! Heilig boontje, heb je niks beters te doen. Ik praat niet over illegaal downloaden, ik praat over nzb-bestanden. Hier is niks illegaals aan.
December 29, 200817 yr En daar gaan we weer: Het is tegen de regels om over illigaal downloaden te praten op het forum! Heilig boontje, heb je niks beters te doen. Ik praat niet over illegaal downloaden, ik praat over nzb-bestanden. Hier is niks illegaals aan. Volledige spellen downloaen via nzb is illigaal
December 29, 200817 yr Author En daar gaan we weer: Het is tegen de regels om over illigaal downloaden te praten op het forum! Heilig boontje, heb je niks beters te doen. Ik praat niet over illegaal downloaden, ik praat over nzb-bestanden. Hier is niks illegaals aan. Volledige spellen downloaen via nzb is illigaal klopt. maar dat is toch mijn zaak. het verzenden van nzb-bestanden is legaal, zelfs op fora als deze. Als je niks weet over auteursrechten, moet je niet gaan doen alsof je wijs bent en mij erop aanspreken dat ik wellicht ga downloaden. Iedereen download, maar dat heeft niks te maken met deze topic Edited December 29, 200817 yr by Léon-San Andreas
December 29, 200817 yr Even uit de regels gekopieerd: Geen warez (dus geen verzoeken om, bespreken van of links naar illegale software etc. en/of tools hiervoor) EDIT: Ik zie net dat je hier wel eens eerder op bent aangesproken, dus je weet zelf donders goed dat het niet op het forum gewenst is! Edited December 29, 200817 yr by gta master 1
December 29, 200817 yr Author Even uit de regels gekopieerd:Geen warez (dus geen verzoeken om, bespreken van of links naar illegale software etc. en/of tools hiervoor) EDIT: Ik zie net dat je hier wel eens eerder op bent aangesproken, dus je weet zelf donders goed dat het niet op het forum gewenst is! ik verzoek niet om en ik bespreek niet van links naar illegale software. nzb is niet illegaal. Dus .. jammer he?
December 29, 200817 yr NZB is inderdaad niet illigaal, maar wel is het illigaal om volledige spellen te downloaden via nzb. O en je verzoekt trouwens om een link naar nzb.
December 29, 200817 yr Author NZB is inderdaad niet illigaal, maar wel is het illigaal om volledige spellen te downloaden via nzb.O en je verzoekt trouwens om een link naar nzb. Jongetje, ik ken je verder niet ofzo, maar je zit nu gewoon puur poep te praten. Ik verzoek om een link naar nzb of om een nzb-bestand. Hier is NIKS illegaals aan. Hou dus alsjeblieft op met mij lastig te vallen. Ga je moeder pesten.
December 29, 200817 yr Voor de laatste keer: Volledige Games downloaden is illigaal! ook via NZB! Hoe het wel legaal is bijv. de PS Store: Je betaalt €50,- en je kan een nieuwe PS3 game downloaden. Edited December 29, 200817 yr by gta master 1
December 29, 200817 yr Author Voor de laatste keer: Volledige Games downloaden is illigaal! ook via NZB! Hoe het wel legaal is bijv. de PS Store: Je betaalt €50,- en je kan een nieuwe PS3 game downloaden. Voor de laatste keer? En anders? Wat wou je nou doen .. je begrijpt het niet he. Heb je wel een leven, of probeer je altijd anderen erbij te naaien. Nogmaals voor jou vriend: Het downloaden van nzb-bestanden is illegaal. MAAR: dat is nu niet aan de orde, omdat deze topic niet over het downloaden van nzb-bestanden gaat. Ik vraag om nzb-bestanden of de link hiervan. Ik ben dus met niks illegaals bezig. Je gaat deze discussie niet winnen, sorry.
December 29, 200817 yr nog 1 keer: je zegt zelf: Ik vraag naar een link voor een nzb bestandje! de regel: Geen warez (dus geen verzoeken om, bespreken van of links naar illegale software etc. en/of tools hiervoor)
December 29, 200817 yr nog 1 keer:je zegt zelf: Ik vraag naar een link voor een nzb bestandje! de regel: Geen warez (dus geen verzoeken om, bespreken van of links naar illegale software etc. en/of tools hiervoor) Inderdaad, met geen warez bedoelen ze ook echt geen warez. Dus downlaod programma, links, etc, etc.
December 29, 200817 yr Author Zoek een leven jongens. Maar dit topic kan gesloten worden. IK HEB ZE AL BINNEN GEKREGEN!!
December 29, 200817 yr Zoek een leven jongens. Maar dit topic kan gesloten worden. IK HEB ZE AL BINNEN GEKREGEN!! een leven hebben wij al, anders konden we dit natuurlijk niet typen. In ons leven proberen we onderanderen dit forum netjes te houden
December 29, 200817 yr Author Zoek een leven jongens. Maar dit topic kan gesloten worden. IK HEB ZE AL BINNEN GEKREGEN!! een leven hebben wij al, anders konden we dit natuurlijk niet typen. In ons leven proberen we onderanderen dit forum netjes te houden Als je dit forum netjes wil houden moet je niet off-topic gaan ouwehoeren en mensen vals van dingen beschuldigen. daghoor.
Beste leden,
ik ben al een tijdje op zoek naar goede nzb-bestanden van GTA IV en FIFA 09, maar er zat nog geen enkel bestand bij die optimaal werkte.
Dus: zou iemand mij misschien via deze topic of via pb mij een nzb-bestand van FIFA 09 of GTA IV willen sturen?
NB: van beide spellen de volle pc-versie.
Bij voorbaat dank.