Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Achievment punten?

Geplaatst:

Ik had de 10 Auto's van Brucie afgeleverd, ik had al 245 punten, toen haalde ik de Achievment en dan staat dat er nog steeds, ik heb het 5 keer nageteld, en het zou 255 punten moeten zijn.

Ik speel op de PC.

Kan iemand mij hierbij helpen?

Featured Replies

Geplaatst:

het lijkt idd bugged te zijn, ik heb het zelf ook, Assassin's greed heb ik bijvoorbeeld vrijgespeeld, kreeg zelfs de pop-up en nu is die gewoon weer gelockt..

Geplaatst:

er zijn veel bugs qua achievements, ik zou er ook 1 meer moeten hebben, zo is het spel nooit voor 100% te doen, aangezien je niet alle achievements kunt halen.

Als Packie je heeft gebeld over zijn special ability zou je een achievement moeten krijgen, ik kreeg toen de achievement gobble, gobble, die ik al had vrijgespeeld.

Geplaatst:
er zijn veel bugs qua achievements, ik zou er ook 1 meer moeten hebben, zo is het spel nooit voor 100% te doen, aangezien je niet alle achievements kunt halen.

Als Packie je heeft gebeld over zijn special ability zou je een achievement moeten krijgen, ik kreeg toen de achievement gobble, gobble, die ik al had vrijgespeeld.

De oplossing voor dit probleem weet ik ook niet.

Je kan het spel echter nog wel voor 100% halen. De achievements zijn namelijk niet vereist om het spel voor 100% uit te spelen. Als je bedoelt dat je niet 100% van de achievements kan halen heb je (vooralsnog, nu er geen oplossing bekend is), gelijk.

Bewerkt: door ViceAgent

Geplaatst:
  • Auteur

Ik heb ook Driving Mr.Bellic gedaan, en die staat nu weer gelockt.

Hopelijk komt R* snel met een update.

Geplaatst:

met dat gta pc is egt slecht afgewerkt :?

Geplaatst:
met dat gta pc is egt slecht afgewerkt :?

Dit was met de console versies ook zo in het begin, snap niet waarom je zon dwazen opmerking geeft.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.