January 3, 200917 yr mijn computer doet raar .hij is traag en als ik een spel wil opstarten dan doet hij dat niet en hij valt wel eens uit dan start hij opnieuw en geeft hij aan windows is hersteld van een ernstige fout.
January 3, 200917 yr Heb je wel Windows XP Service Pack 3? Daar kan het sowieso niet aan liggen, ik had tot voor kort Service Pack 2 en ik had er geen problemen mee. Ik denk eerder dat jij een virus op je PC hebt staan. Ik zou de Norton Trial downloaden en dan je PC scannen op virussen. Overigens zou dit volgen geen kwaad kunnen. Succes. P.S.: De Trial is maar 30 dagen geldig, dus je zult hem na 30 dagen moeten kopen of verwijderen. Edited January 3, 200917 yr by MegaPilot
January 9, 200917 yr Heb je wel Windows XP Service Pack 3? Daar kan het sowieso niet aan liggen, ik had tot voor kort Service Pack 2 en ik had er geen problemen mee. Ik denk eerder dat jij een virus op je PC hebt staan. Ik zou de Norton Trial downloaden en dan je PC scannen op virussen. Overigens zou dit volgen geen kwaad kunnen. Succes. P.S.: De Trial is maar 30 dagen geldig, dus je zult hem na 30 dagen moeten kopen of verwijderen. Nee, ik dacht dat hij bedoelde dat hij IV niet kon opstarten... Probeer eens NOD AntiVirus Systeem, is erg goed.
January 9, 200917 yr Discussie over Hitman Pro, AVG en andere virusscanners maar even afgesplitst zodat dit topic overzichtelijk blijft. Het is een interessante discussie, maar de topicstarter hier wil enkel een oplossing van zijn probleem. @ bert.b: Heb je al eens je pc opgeruimd met bijvoorbeeld CCleaner? Voor hetzelfde geld heb je gewoon veel onnodige rommel op je pc staan. Ook zonder gebruik te maken van dat programma'tje kan je ook tijdelijke bestanden verwijderen. Zeker na verloop van tijd kunnen die veel ruimte innemen. Je zegt tevens dat Windows crasht bij het opstarten van een spel? Zijn dit meerdere spellen en kan je computer deze ook aan?
January 9, 200917 yr Om je pc op te ruimen kan ik je ook ATF-cleaner. Een niet al te moeilijk programma voor de gemiddelde pc-gebruiker.
January 10, 200917 yr Ik had vroeger altijd een dergelijke crash met GTA SA tijdens de missie photo opputunnity (hoe spel je dat ook al weer?). Ik zette er een nieuwe grafische kaart in en zonder enige fout was het mission passed!
January 10, 200917 yr Ik had vroeger altijd een dergelijke crash met GTA SA tijdens de missie photo opputunnity (hoe spel je dat ook al weer?). Ik zette er een nieuwe grafische kaart in en zonder enige fout was het mission passed! het gaat hier over windows gerelateerde problemen dan doet de grafische kaart er dus totaal niet toe. Edited January 10, 200917 yr by Scrtz
January 12, 200917 yr Ik had vroeger altijd een dergelijke crash met GTA SA tijdens de missie photo opputunnity (hoe spel je dat ook al weer?). Ik zette er een nieuwe grafische kaart in en zonder enige fout was het mission passed! het gaat hier over windows gerelateerde problemen dan doet de grafische kaart er dus totaal niet toe. Een BSOD tijdens games kan zeer goed gerelateerd zijn aan een gare videokaart. Aan de TS: schakel in Configuratiescherm > Systeem > Geavanceerd > Fouten melden het 'Opnieuw opstarten na een ernstige fout' (of zoiets) eens uit, en maak dan een foto van het blauwe scherm wat verschijnt bij die crash. Post deze hier dan
January 12, 200917 yr Ik had vroeger altijd een dergelijke crash met GTA SA tijdens de missie photo opputunnity (hoe spel je dat ook al weer?). Ik zette er een nieuwe grafische kaart in en zonder enige fout was het mission passed! het gaat hier over windows gerelateerde problemen dan doet de grafische kaart er dus totaal niet toe. Een BSOD tijdens games kan zeer goed gerelateerd zijn aan een gare videokaart. Aan de TS: schakel in Configuratiescherm > Systeem > Geavanceerd > Fouten melden het 'Opnieuw opstarten na een ernstige fout' (of zoiets) eens uit, en maak dan een foto van het blauwe scherm wat verschijnt bij die crash. Post deze hier dan tijdens het gamen ja, ik ging van windows xp zelf uit, afgaande van de titel.
mijn computer doet raar
.hij is traag en als ik een spel wil opstarten dan doet hij dat niet en hij valt wel eens uit dan start hij opnieuw en geeft hij aan windows is hersteld van een ernstige fout. 