Geplaatst: 4 januari 200916 jaren comment_1225929 Hallo, Ik ben bij voetballen keeper, maar we rijden terug van een mislukte schaatstocht en dan denk ik na: Lijkt mij een andere positie niet leuker bij voetbal? Kunnen jullie het mij aanraden, en oja, mij voorkeur is rechterspits. Ik ben: -1.76, Ik kan redelijk koppen. -Mijn conditie is redelijk tot goed. -Ik heb een goede balgevoel en controle over de bal. -Ik heb een matig tot redelijk met hoge ballen. -Ik heb een redelijk tot goeie reflex. Waar kan ik het best gaan staan? Mvg, JC Bewerkt: 4 januari 200916 jaren door Cabyon
Geplaatst: 4 januari 200916 jaren Auteur comment_1225949 Ben je rechts of links? Rechts, en ik hou niet van lopen, zie conditie
Geplaatst: 4 januari 200916 jaren comment_1226077 Rechtsmidden of centraal.Nonsens. Als middenvelder moet je juist zeer veel lopen. Ik denk dat de verdediging een betere plek voor je is. Je weet namelijk een beetje hoe het moet (tenminste als je een beetje hebt gekeken hoe de verdediging het doet), en als je keeper was zal je toch ook wel een beetje lomp zijn? Ideaal, lekker de aanvallertjes onderuit schoffelen. Als je technische redelijk bent is backen mss wel de beste keus.
Geplaatst: 4 januari 200916 jaren Auteur comment_1226080 Rechtsmidden of centraal.Nonsens. Als middenvelder moet je juist zeer veel lopen. Ik denk dat de verdediging een betere plek voor je is. Je weet namelijk een beetje hoe het moet (tenminste als je een beetje hebt gekeken hoe de verdediging het doet), en als je keeper was zal je toch ook wel een beetje lomp zijn? Ideaal, lekker de aanvallertjes onderuit schoffelen. Als je technische redelijk bent is backen mss wel de beste keus. Maar ik ben heel handig met de bal in kleine ruimtes, Tom.
Geplaatst: 4 januari 200916 jaren comment_1226747 Rechtsmidden of centraal.Nonsens. Als middenvelder moet je juist zeer veel lopen. Ik denk dat de verdediging een betere plek voor je is. Je weet namelijk een beetje hoe het moet (tenminste als je een beetje hebt gekeken hoe de verdediging het doet), en als je keeper was zal je toch ook wel een beetje lomp zijn? Ideaal, lekker de aanvallertjes onderuit schoffelen. Als je technische redelijk bent is backen mss wel de beste keus. Maar ik ben heel handig met de bal in kleine ruimtes, Tom. Dan is er denk ik maar 1 positie en dat is in de Spits Bewerkt: 4 januari 200916 jaren door SpookHuis
Geplaatst: 5 januari 200916 jaren comment_1227218 Schaduw spits, dat is misschien we wat voor je. Veel hoef je niet te lopen. Het hangt er alleen van af als je team de hele tijd in de aanval is of niet. Dan moet je erg veel lopen Is dat niet zo, dan hoef je een stuk minder te lopen. Schaduwspits moet wel een beetje meedoen op het middelveld, waardoor je soms wel wat moet lopen. Aan je conditie te zien kan je dat ook wel. Als je niet wilt lopen, waarom ben je dan voetballer? Je kan koppen, dus dat is al een voordeel voor een spits. Je bent aardig lang, dus dat is ook een voordeel. Goede balcontrole is mooi, want bij een schaduwspits kan je wel eens een actie maken. Maar goed, het is maar net wat jij wilt. Ik zou dus kiezen voor schaduwspits (aanvallende middenvelder ook wel gezegd, maar dat is zo lang om te typen). Als jou voorkeur rechterspits is, lijkt het mij het meest handigst dat je daar ook voor kiest.
Hallo,
Ik ben bij voetballen keeper, maar we rijden terug van een mislukte schaatstocht en dan denk ik na:
Lijkt mij een andere positie niet leuker bij voetbal?
Kunnen jullie het mij aanraden, en oja, mij voorkeur is rechterspits.
Ik ben:
-1.76, Ik kan redelijk koppen.
-Mijn conditie is redelijk tot goed.
-Ik heb een goede balgevoel en controle over de bal.
-Ik heb een matig tot redelijk met hoge ballen.
-Ik heb een redelijk tot goeie reflex.
Waar kan ik het best gaan staan?
Mvg,
JC
Bewerkt: door Cabyon