Geplaatst: 4 januari 200916 jaren comment_1225955 Beste mensen laatst toen ik GTA IV aan het spelen was, flipte mijn pc in een keer, en crashte die. Vervolgens kunnen mijn videokaart drivers niet meer goed worden geladen. Waardoor ik geen resolutie enzo meer kan instellen. Voor de duidelijkheid geef ik hieronder een lijstje met symptomen: -Scherm hapert bij scrollen -Vensters kunnen niet meer fatsoenlijk over scherm worden geschoven, hapert te erg. -tijdens het opstarten (nog voor windows opstart), zie ik allemaal rode en witte, en groene streepjes op mijn zwarte scherm. -Windows XP theme is niet meer aanwezig hoewel ik hem in normale modes heb opgestart. -geluiden doen het niet meer. Dit is dus waarschijnlijk een crash in directX, en/of mijn videokaart drivers. Maar wanneer ik deze opnieuw installeer gebeurt er niets, hoewel ik de meest recente versie heb. wat moet ik doen, zonder dat ik heel min pc opnieuw moet installeren . gratz. Tim
Geplaatst: 4 januari 200916 jaren comment_1225970 welke grafische kaart heb je? verwijder eens ALLES maar dan ook alles van je grafische kaart, herstart je pc en installeer ze dan weer opnieuw.
Geplaatst: 4 januari 200916 jaren comment_1225972 ik heb meer het idee van een ver****** videokaart dan een driversprobleem. Ga naar configuratiescherm>Systeem>HardWare>Apparaatbeheer>kies je videokaart en rechterknop>Eigenschappen>Stuurprogramma>Installatie ongedaan maken Als je dit hebt gedaan ga je naar de site van de fabrikant en zoek je voor drivers voor jouw VGA, reboot na het installeren je pc weer en nu zal hij het meoten doen.
Geplaatst: 4 januari 200916 jaren Auteur comment_1225996 ik ga hem openieuw installeeren, ik kan geen apparaat beheer opnene, omdat het bestand mmc.exe niet kan worden gevonden
Geplaatst: 4 januari 200916 jaren comment_1226001 das niet goed, dan kun je beter windows opnieuw installeren of herstellen.
Geplaatst: 4 januari 200916 jaren comment_1226052 Mij lijkt het ook dat je moederbord, je geluidskaart of je videokaart kapot is, aangezien deze laatste twee het niet meer doen. Test deze even in een andere pc, als ze daar wel werken, is waarschijnlijk je moederbord kapot aan het gaan. Maar probeer inderdaad je Windows installatie te herstellen of opnieuw te installeren, want misschien ligt het toch aan je drivers. Ook kan het een virus zijn, controleer daar eens op. Mvg, Flitskikker
Geplaatst: 4 januari 200916 jaren comment_1226122 Een virus is idd mogelijk, dat drivers niet meer werken gebeurt niet zomaar, ook missen er bestanden wat dus niet hoort.
Geplaatst: 4 januari 200916 jaren Auteur comment_1226375 mijn videokaart is kapot, want deze word niet meer herkend. Ik heb garantie, dus ik ga hem wegbrengen. Als het toch ergens anderes aan licht, dan moet dus dat onderdeel worden vervangen. < zooo raar, ik was gewoon GTA IV aan het spelen, wat het altijd normaal doet, de instellingen stonden op MEDIUM, waar ik ze altijd op had laten staan, en opeens crasht mijn PC.
Geplaatst: 4 januari 200916 jaren comment_1226392 zoiets kan gebeuren, waarschijnlijk een foutje. Wat voor een vga is het? misschien kun je dan met korting een nieuwe aanschaffen die beter is.
Geplaatst: 5 januari 200916 jaren Auteur comment_1226908 zoiets kan gebeuren, waarschijnlijk een foutje.Wat voor een vga is het? misschien kun je dan met korting een nieuwe aanschaffen die beter is. nee gewoon PCI-e. Misschien krijg ik iets vergoed omdat de 8800 GT zon 100 euro goedkoper is geworden . gratz. Tim
Beste mensen
laatst toen ik GTA IV aan het spelen was, flipte mijn pc in een keer, en crashte die.
Vervolgens kunnen mijn videokaart drivers niet meer goed worden geladen. Waardoor ik geen resolutie enzo meer kan instellen.
Voor de duidelijkheid geef ik hieronder een lijstje met symptomen:
-Scherm hapert bij scrollen
-Vensters kunnen niet meer fatsoenlijk over scherm worden geschoven, hapert te erg.
-tijdens het opstarten (nog voor windows opstart), zie ik allemaal rode en witte, en groene streepjes op mijn zwarte scherm.
-Windows XP theme is niet meer aanwezig hoewel ik hem in normale modes heb opgestart.
-geluiden doen het niet meer.
Dit is dus waarschijnlijk een crash in directX, en/of mijn videokaart drivers.
Maar wanneer ik deze opnieuw installeer gebeurt er niets, hoewel ik de meest recente versie heb.
wat moet ik doen, zonder dat ik heel min pc opnieuw moet installeren
.
gratz. Tim