Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

GTASA in het russisch

Hi Guys,

Een vriend van mij zei tegen mij dat hij een gave mod had , om extra dingen in transfender te gebruiken , zodat je meer velgen & bodykits kon toevoegen. Ik die ''mod' geinstalled alleen nu ben ik vergeten om een backup te maken. De mod was een ''grap'' van hem , nu is me spel helemaal in het russisch , met de noobmode werd hij gedeeltelijk engels. Weet iemand misschien met een patch of eam ( enigszins andere manier ) het spel weer volledig engels te krijgen ?

Bedankt alvast..

owja nog de beste wensen..

Featured Replies

Kan je misschien een link geven naar de mod?

Dan weten wij beter hoe het precies zit.

En wat heb je dan precies allemaal aangepast met deze mod?

  • Author

Sorry maar het is al verholpen. Het was een hot coffee mod, ik heb die verwijderd met nomorehotcoffee.com patch en nu is hij in het engels. bedankt.. iig

Sorry maar het is al verholpen. Het was een hot coffee mod, ik heb die verwijderd met nomorehotcoffee.com patch en nu is hij in het engels. bedankt.. iig

Mag ik je er wel even aan herinneren dat als je de "nomorehotcoffee" patch hebt geïnstalleerd, je versie 2 hebt wat betekent dat je niet kan modden :clown:

Als je een mod geïnstalleerd hebt kan je die ook weer deïnstalleren, door het orgineel weer met het gemodde te vervangen. In jou geval had je het orgineel niet, dus kon je het ook >hier< aanvragen. Als je weer een modbare versie wil, moet je >deze< tut volgen :cya:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.