January 5, 200917 yr Forummers , Ik heb sinds vorige week ook GTA IV, maar wat mij opviel; Autobestuurders kunnen hun richting aangeven (links, rechts). Aangezien ik merkte dat je de koplampen ook feller kon laten schijnen, vroeg ik me af of je dus ook je richting aan kunt geven. En zoja, hoe? Ik beschik over de PC-versie van GTA IV. Bij voorbaat dank! ~Rich.
January 5, 200917 yr Forummers , Ik heb sinds vorige week ook GTA IV, maar wat mij opviel; Autobestuurders kunnen hun richting aangeven (links, rechts). Aangezien ik merkte dat je de koplampen ook feller kon laten schijnen, vroeg ik me af of je dus ook je richting aan kunt geven. En zoja, hoe? Ik beschik over de PC-versie van GTA IV. Bij voorbaat dank! ~Rich. Nope, niet mogelijk.
January 5, 200917 yr Kort geantwoord, nee. Deze optie is helaas niet beschikbaar in GTA: IV alhoewel het mij erg realistisch leek.
January 5, 200917 yr Author Hm, dan ben ik toch wel een beetje teleurgesteld.. Trouwens, waar dient de hiermee-kun-je-de-koplamp-feller-laten-schijnen-functie voor? Opzich kan hier trouwens wel een slotje op, dan.
January 5, 200917 yr Hm, dan ben ik toch wel een beetje teleurgesteld.. Trouwens, waar dient de hiermee-kun-je-de-koplamp-feller-laten-schijnen-functie voor? Opzich kan hier trouwens wel een slotje op, dan. Het groot licht kun je simpelweg met de toets 'H' aanzetten. Kijk voor de gehele besturing op >>Deze<< pagina, veel succes!
January 5, 200917 yr Hm, dan ben ik toch wel een beetje teleurgesteld.. Trouwens, waar dient de hiermee-kun-je-de-koplamp-feller-laten-schijnen-functie voor? Opzich kan hier trouwens wel een slotje op, dan. zo dat je beter ziet in het donker, maar denk gewoon meer voor de grap eigenlijk
January 5, 200917 yr Author Ik had eerlijk gezegd liever de knipperlichten willen zien in de realistische GTA, in plaats van de koplampen... Of beide natuurlijk! Maarja, bedankt trouwens voor de controlls! Erg handig!
January 5, 200917 yr Ik had eerlijk gezegd liever de knipperlichten willen zien in de realistische GTA, in plaats van de koplampen... Of beide natuurlijk! Maarja, bedankt trouwens voor de controlls! Erg handig! Ik heb zelf geen GTA IV op de PC (uiteraard te zien aan mijn handtekening! ) maar wellicht is dit een vraag die je binnen het modding cirquit kan stellen! In het topic GTA IV Modding zijn onder andere wtc en grandpa (vergeef me als ik iemand vergeet te noemen!) druk in de weer met modding, voornamelijk de textures momenteel. De zoektocht naar een scripter is geloof ik ook al begonnen. Punt waar ik heen wil, voor het "adden" van richtingaanwijzers heb je een scripter nodig, die in de coding kan duiken. Houdt de diverse fansites en fora in de gaten, als er eenmaal iemand begint met scripten van dergelijke zaken, komen de releases van mods al snel! Uiteraard is op dit forum PatrickW de bekendste modder van scripting: Geheugenopfrissertje, hij was degene die in de code van San Andreas (ow grote legende Patrick! ) de Hot Coffee Mod ondekte en speelbaar maakte! Andere fora en sites vallen dus ook onder mijn tip, maar houdt het vooral bij GTAForum.nl en GTAGames.nl!
January 5, 200917 yr ik zou het niet willen eigenlijk, ik ben een gangster en rij als een gek door de straten, ik ga me niet netjes aan het verkeer houden (dan ben ik volgend jaar pas op 100%)
Forummers
,
Ik heb sinds vorige week ook GTA IV, maar wat mij opviel;
Autobestuurders kunnen hun richting aangeven (links, rechts).
Aangezien ik merkte dat je de koplampen ook feller kon laten schijnen, vroeg ik me af of je dus ook je richting aan kunt geven. En zoja, hoe?
Ik beschik over de PC-versie van GTA IV.
Bij voorbaat dank!
~Rich.