Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Vraagje

Geplaatst:

Hallo, ben nieuw hier dus mijn first post!

Ik heb GTA IV nu een aantal dagen voor de pc. ben zelf bezig maar nog niet zo ver... Heb al wel een savegame van inet gehaald en dat werkt ook allemaal.

Alleen:

Als je kijkt in het boekje en op de plattegrond die je bij de aankoop hebt gekregen, staan er een heleboelcafe's uitgaansgelegenheden stripclubs o.a hooker.

Als ik dan kijk op mijn plattegrond in game kan ik die niet vinden.

Dus als ik die savegame open die ik van inet af heb gehaald 100% zie ik enkel op de kaart enkele plaatsen waar ik naartoe kan over de 5 stadsdelen. kan bijv niet de comedy club vinden, Hookers, superstar cafe, en noem maar op.

Kan iemand mij vertellen hoe dat zit???

Wat ik wil als ik die 100% savegame speel is gewoon lol maken, uitgaan, datennaar clubs gaan, burgershot staat ook niet aangegeven op die 100% savegam btw.

Thnx alvast

Featured Replies

Geplaatst:

Die plaatsen staan idd ingame gewoon niet op de kaart, daar kun jij dus ook niks aan doen :)

Geplaatst:
  • Auteur

Dus ik kan wel overal naar binnen zeg maar? comedyclub enz?

Alleen wel vervelend als je de taxi neemt die kan je niet voor de deur af zetten :7

Geplaatst:

Als voorbeeld neem ik even een Burger Shot. Deze staat nog niet op de in-game kaart aangegeven, omdat je er nog niet bent geweest. Het beste kun je dan even op de "off-game" map kijken die je bij het spel hebt gekregen. Vervolgens plaats je een waypoint naar de desbetreffende Burger Shot. Wanneer je dan eenmaal bij die Burger Shot binnen bent geweest, zul je vanzelf merken dat er nu wél een burger icoontje staat aangegeven.

Dit werkt dus voor de Burger shot, Clukin Bell etc, maar ook voor de darts club, Super Star Café enz. Dus wanneer je er eenmaal geweest bent, dan pas komt het icoon op de in-game map.

Bewerkt: door Sprunk

Geplaatst:
  • Auteur

Oke top

Ik ga het eens proberen!

Thnx!!

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.