Geplaatst: 5 januari 200916 jaren comment_1228025 Ik heb geen missies meer om te doen... Ik heb alles van Phil Bell, Gravelli en Pegorino klaar, en nu komt er niks meer... Volgens mij moet ik nog wat missies voor de McReary's doen, maar waarom komen die niet? De missie Blood Brothers zou nu moeten komen... Bewerkt: 5 januari 200916 jaren door MatthijsJ
Geplaatst: 6 januari 200916 jaren comment_1228540 Handig voor dit soort problemen is het Missieoverzicht op WikiGTA. Dan kan je zien wat je nog moet doen, en wat je al gedaan hebt. Zo weet je welke missie je in ieder geval moet krijgen. Voor de rest kan je een paar keer saven (en zo de tijd vooruit zetten), dat wil ook nog wel eens helpen. Ook kan je, zoals hierboven al werd geopperd, proberen de opdrachtgevers te bellen. Tot slot kan het ook nog zijn dat je een bug hebt, waardoor je niet verder kunt. Zou wel heel vervelend zijn zo tegen het einde van de storyline... Al heb ik goede hoop dat je gewoon geduld moet hebben tot ze je bellen. ^^
Geplaatst: 7 januari 200916 jaren Auteur comment_1228950 Dat missieoverzicht ken ik, heb ik al een paar keer gezien. Daarom weet ik nu welke missie er zou moeten komen. Maar er komt voorlopig nog niks...
Geplaatst: 7 januari 200916 jaren comment_1229183 Dat missieoverzicht ken ik, heb ik al een paar keer gezien. Daarom weet ik nu welke missie er zou moeten komen.Maar er komt voorlopig nog niks... Probeer een paar keer te "saven" ga op bed liggen, je hoeft niet iedere keer op te slaan. Je wordt vanzelf wel gebeld. Edit: Dit wat hier staat is al vermeld, had ik niet gelezen. Bewerkt: 7 januari 200916 jaren door NickOwnage
Geplaatst: 7 januari 200916 jaren Auteur comment_1229378 Het is al opgelost. Ik weet niet of het toeval is, of dat het zo moest zijn. Ik ging maar een race doen voor Brucie, en vlakbij de start/finish zag ik een gele marker. Daar ben ik in gelopen, en toen startte de missie Blood Brothers.
Geplaatst: 7 januari 200916 jaren comment_1229568 zo hoort het niet te zijn maar ik ben blij dat je probleem is opgelost Groeten SonnyX ZakkenRoller
Geplaatst: 7 januari 200916 jaren comment_1229617 GRappig! Maar kun je tijdens die races stoppen dan? Want meestal kun je dat niet en is het net als de andere Missies niet stoppen.
Geplaatst: 7 januari 200916 jaren comment_1229631 GRappig! Maar kun je tijdens die races stoppen dan?Want meestal kun je dat niet en is het net als de andere Missies niet stoppen. Je kan races gemakkelijk saboteren. De race zal bijvoorbeeld stoppen als je op de auto's van je tegenstanders schiet, of probeert deel te nemen in een politieauto.
Geplaatst: 7 januari 200916 jaren Auteur comment_1229908 Ik heb de race gewoon uitgereden, en toen zag ik het. Dus na de race.
Geplaatst: 8 januari 200916 jaren comment_1230181 Ik heb de race gewoon uitgereden, en toen zag ik het. Dus na de race. Oh, ik dacht tijdens de race. Ik dacht al want tijdens.. heb je geen markers en of blips van missies.
Ik heb geen missies meer om te doen...
Ik heb alles van Phil Bell, Gravelli en Pegorino klaar, en nu komt er niks meer...
Volgens mij moet ik nog wat missies voor de McReary's doen, maar waarom komen die niet?
De missie Blood Brothers zou nu moeten komen...
Bewerkt: door MatthijsJ