Geplaatst: 10 januari 200916 jaren comment_1232792 Hey mensen! Ik heb nu een paar weekje een PS3 en heb laatst GTA 4 gekregen. Ik helemaal happy omdat ik nu met mn zwager online kon! Dus niet *dum dum dum..* ik had dus geen internet verbinding. ik een beetje kloten, krijg ik dus draadloze verbinding. vreemd genoeg kon ik niet online omdat mn router too strict was ofzo. ik steek er dus een kabeltje in en ik kon opeens online! ik helemaal blij, 3 potjes gespeeld en uitgelogt. volgende dag belt mn zwager dat ik online moet komen. hij invite me via GTA 4 om naar zijn game te gaan, maar ik kan er nu gewoon niet in! Er staat steeds: game does not exist (terwijl hij er gewoon is) mn zus zei dat dit een vaker voorkomend probleem is en dat zij het soms ook hadden.. mijn vraag is nu: is dat ook echt zo? vandaag kreeg ik plotseling ook een probleem van: router is too strict ik dus weer kannon hard balen en mteen helemaal in de war want ik had geen draadloze verbinding aanstaan maar gewoon 1 met draad. internet browser, playstation home (omg wat is dat dom) en little big planet online doen het allemaal wel. WTF?!?!!?
Geplaatst: 10 januari 200916 jaren comment_1232853 Ik helemaal happy omdat ik nu met mn zwager online kon!mn zus zei dat dit een vaker voorkomend probleem is en dat zij het soms ook hadden.. oMg veel familieleden die GTA spelen Antwoord op jouw vraag: Keine anhung..
Hey mensen!
Ik heb nu een paar weekje een PS3 en heb laatst GTA 4 gekregen.
Ik helemaal happy omdat ik nu met mn zwager online kon!
Dus niet *dum dum dum..*
ik had dus geen internet verbinding.
ik een beetje kloten, krijg ik dus draadloze verbinding.
vreemd genoeg kon ik niet online omdat mn router too strict was ofzo.
ik steek er dus een kabeltje in en ik kon opeens online! ik helemaal blij, 3 potjes gespeeld en uitgelogt.
volgende dag belt mn zwager dat ik online moet komen.
hij invite me via GTA 4 om naar zijn game te gaan, maar ik kan er nu gewoon niet in!
Er staat steeds: game does not exist (terwijl hij er gewoon is)
mn zus zei dat dit een vaker voorkomend probleem is en dat zij het soms ook hadden..
mijn vraag is nu: is dat ook echt zo?
vandaag kreeg ik plotseling ook een probleem van: router is too strict
ik dus weer kannon hard balen en mteen helemaal in de war want ik had geen draadloze verbinding aanstaan maar gewoon 1 met draad.
internet browser, playstation home (omg wat is dat dom) en little big planet online doen het allemaal wel.
WTF?!?!!?