Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1233360

Erg moeilijk te zeggen want ik weet niet wat voor programma's jij allemaal gebruikt en wat voor games jij speelt. iig is visual c++ een programma wat je nodig zult hebben voor verschillende andere applicaties.

Geplaatst:
comment_1233493

silverlight kan weg, dat is waardeloze technologie waar niks nog gebruik van maakt. Silverlight is voor IE7 en 8, maar geen enkele website maakt er gebruik van behalve microsoft.

Geplaatst:
comment_1234566
silverlight kan weg, dat is waardeloze technologie waar niks nog gebruik van maakt. Silverlight is voor IE7 en 8, maar geen enkele website maakt er gebruik van behalve microsoft.

Ten eerste, Silverlight bevat ook een Netscape-type plugin, zoals gebruikt door Firefox, Opera en andere browsers. Ten tweede, de streams van de NOS tijdens sportevenementen in 2008 gebruikten ook Silverlight.

Om op de vraag terug te komen, grote delen van de 'SQL Server'-applicatie kunnen verwijderd, en als je het niet gebruikt kan Visual C++ 2008 (niet de redistributables, die zijn vereist voor vele applicaties!) ook weg.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.