Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_1235559

weet iemand hoe je die cleo en dyom moet installen?

Bewerkt: door _KoE_Mzungu
Topictitel aangepast, gebruik in het vervolg een titel die concreet is. En gebruik nooit help als titel, hulp wortdt vaak toch al snel geboden. Verplaatst vanuit SA: Technische Problemen.

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1235727

Om toch even antwoord te geven op de vraag:

Cleo is gewoon een 'programma' wat je kunt downloaden op de site van SannyBuilder (klik). Kijk linksboven in het menu van de cleo-site en kies 'Cleo Library 3'. Je kunt kiezen uit een installer (gewoon het installatie-programma dat je meteen kunt opstarten) of een archief (die moet je eerst uitpakken met bijvoorbeeld WinRAR, alvorens je hem kunt gebruiken).

Als je het installatie-programma hebt gedownload, moet je deze opstarten en de beschreven stappen volgen. Download je het archief, pak je hem eerst uit en open je 'cleo_readme.txt'. Volg dan handmatig de stappen in de ReadMe.

Op de site van Cleo kun je ook nog bij het kopje 'Installation' een kleine uitleg over de installatie vinden.

Design Your Own Mission werkt via een andere methode, via de MPACK methode. Toevallig heeft Dutchy (één van de makers van DYOM) er net een tutorial over gemaakt, je kunt die hier lezen.

Succes!

Bewerkt: door VWO-er

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.