Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1237939

Ehh nee, dit heb ik niet... Ik heb wel dat ze soms doorrijden door rood, maar dat zijn dan gewoon van die associalen (met ze bedoel ik dus ook mezelf :engel:). Heb je een XBOX, PS3 of een PC?

EDIT: Is je versie eigenlijk legaal?

Bewerkt: door TahR78

Geplaatst:
comment_1237942

Ik heb dit ook niet, soms net als TahR78, dat mensen (perongeluk) Door rood rijden, maar bij mij is het gewoon normaal. Heb je misschien in je Files van GTA IV iets veranderd. Of heb je een Patch gedownload voor een bug die je niet hebt? Want dit kan een Tegenovergestelde functie geven ( dacht ik )

Geplaatst:
comment_1237977

Ik denk dat het dan wel een bug is, als je de PC versie hebt is er een patch die je kan downloaden. Maar als er ook een paar mensen door groen rijden dan is het wel een fout in het spel. Beetje domme fout van R* dan :sigaar:

Geplaatst:
comment_1238098

Dit is soms heel normaal.

je hebt van die auto's waarbij de remmen lurp zijn ( Manana, Moonbeam, Boxville etc)

Sommige auto's rijden wel erg snel en stoppen meestal te laat en 'glijden door'

Gevolg is dan dan er botsingen onstaan en en files kunnen komen.Onder andere dit is vrijnormaal bij sommige Peds.

Bewerkt: door Tommy-Vercetti

Geplaatst:
comment_1238127
Oh... maar ik zie het nooit... is het soms bij een bepaalde console of bij elke? Soms zijn de remmen inderdaad niet zo goed maar dan heb ik het zelden.

Dat weet ik helaas niet ik speel het op de Xbox 360 Live'

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.