Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ik heb perongeluk op een overbodige saveslot gesaved. Nu is het een dikke chaos in mijn load game menu. Weet iemand hoe ik de verkeerde savegames kan verwijderen?

Heb al gezoekmachineert, maar daar vond ik alleen info over uitwisselen.

Featured Replies

Je savegames verwijderen kan je simpel weg doen door naar de map van je savegames te gaan, en de overbodige savegames te verwijderen. ^_^

De map waar je die kan vinden is:

XP: C:\Documents and Settings\gebruikersnaam\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTA IV\savegames

Vista: C:\Users\gebruikersnaam\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\savegames

Daarin staat dan een map, beginnend met 'user_', die open je dan, en dan zullen er bestanden staan met de naam SGTA4**. De twee sterretjes staan voor het saveslot. Staat er dus 01, dan is het de savegame van het eerste slot, is het 11 dan is het het elfde slot. 00 is de autosave. ;)

  • Author

Zit nu op een andere pc, maar naar mijn herinnering weet ik dat de er geen Users in de C schijf staat.

Tegelijkertijd begint me ook op te dagen dat de C schijf op die andere pc helemaal de C schijf niet is. Hmmm.

Ik zal morgen even kijken. Dan kijk ik daar wel en dan doe ik morgen hier wel ff een update.

Zit nu op een andere pc, maar naar mijn herinnering weet ik dat de er geen Users in de C schijf staat.

Tegelijkertijd begint me ook op te dagen dat de C schijf op die andere pc helemaal de C schijf niet is. Hmmm.

Ik zal morgen even kijken. Dan kijk ik daar wel en dan doe ik morgen hier wel ff een update.

Users of Gebruikers, het is allemaal hetzelfde. En de schijf is dus gewoon de schijf waarop je Windows Vista geïnstalleerd staat. ;)

Ik wou dit ook net gaan posten maar dan voor xbox 360 maar ik zag dit topic staan

Weet iemand hoe je een savegame verwijderd op de xbox 360 ?

  • Author

Ik heb de map Gebruikers gevonden in mijn D schijf. De nummertelling klopte niet helemaal bij mij, maar het is gelukt.

Bedankt ;)

Blijven je Trophies eigenlijk wel staan als je je savegames (en back-ups) verwijdert?

Ja, want die heb je op een Apart account. Je Savegames, en Windows Live/Xbox Live ondersteunen je Achievements/Trophies.

Ja, want die heb je op een Apart account. Je Savegames, en Windows Live/Xbox Live ondersteunen je Achievements/Trophies.

Je hebt het mis hoor, je Achievements staan op je Games for Windows LIVE account, en dus niet op je savegames, daarom hoef je ook niet te saven nadat je een Achievement hebt gehaald...

Je kan dus gewoon je savegames verwijderen, zonder dat je last hebt van een Achievement die je kwijt bent...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.