Geplaatst: 20 januari 200916 jaren comment_1243366 Ik ben pas weer begonnen met GTA 3 te spelen, omdat GTA 4 het niet doet. Maar als je rijd ofzo dan zie je van die na-schokken (zie afbeelding). Weet iemand hoe ik dat moet instellen? Dat zou 100% geweldig zijn!
Geplaatst: 20 januari 200916 jaren comment_1243394 >Klik.< Lees het stukje 'Noot', het hielp bij mij ook. Succes.
Geplaatst: 20 januari 200916 jaren comment_1243401 Ik ben pas weer begonnen met GTA 3 te spelen, omdat GTA 4 het niet doet. Maar als je rijd ofzo dan zie je van die na-schokken (zie afbeelding). Weet iemand hoe ik dat moet instellen? Dat zou 100% geweldig zijn! Het kan aan je videokaart liggen. Of je drivers die je hebt geïnstalleerd voor je videokaart. Of de directX is niet up-to date. Verder? Hmm..
Geplaatst: 20 januari 200916 jaren Auteur comment_1243576 Bedankt allebei! Hij gaat weer zo zuiver als de...! Heel erg bedankt!
Geplaatst: 20 januari 200916 jaren comment_1243597 je moet in de instellingen iets veranderen je drukt op escape en dan instellingen grapichs instellingen en dan staat er ergens trails en daar klik je dan en dan is de wazigheid weg in het spel
Geplaatst: 21 januari 200916 jaren Auteur comment_1245204 je moet in de instellingen iets veranderen je drukt op escape en dan instellingen grapichs instellingen en dan staat er ergens trails en daar klik je dan en dan is de wazigheid weg in het spel Dus moeten die 'Trails' dan 'ON' of 'OFF'?
Geplaatst: 22 januari 200916 jaren comment_1245468 je moet in de instellingen iets veranderen je drukt op escape en dan instellingen grapichs instellingen en dan staat er ergens trails en daar klik je dan en dan is de wazigheid weg in het spel Dus moeten die 'Trails' dan 'ON' of 'OFF'? Off oftewel uit.
Geplaatst: 22 januari 200916 jaren comment_1245727 je moet in de instellingen iets veranderen je drukt op escape en dan instellingen grapichs instellingen en dan staat er ergens trails en daar klik je dan en dan is de wazigheid weg in het spel Ik vraag me af , waarom zou Rockstar iets dergelijks als dit er in willen zetten?
Geplaatst: 22 januari 200916 jaren comment_1245789 je moet in de instellingen iets veranderen je drukt op escape en dan instellingen grapichs instellingen en dan staat er ergens trails en daar klik je dan en dan is de wazigheid weg in het spel Ik vraag me af , waarom zou Rockstar iets dergelijks als dit er in willen zetten? Ik ben niet zeker over wat ik nu ga zeggen, maar zo denk ik erover: Het is de 1e keer dat GTA een 3rd vieuw ding maakte, ze waren natuurlijk wat aan het zoeken hoe alles werkt, en ze wouden alles waarschijnlijk meteen al een "echtheid-effect" geven, maar dat viel misschien een beetje uit de handen en daarom hebben ze ook een functie gemaakt om dit uit te kunnen zetten. Ik kan er ook helemaal naast zitten, maar je komt dit (denk ik) toch niet meer tegen in de volgende GTA's dus misschien klopt het ook wel.
Geplaatst: 1 februari 200916 jaren comment_1256764 Tips: - Kuis je spel regelmatig af met een speciaal doekje + middeltje om het schoon te maken4 - Koop een nieuw spel
Geplaatst: 1 februari 200916 jaren comment_1257072 Ik geloof dat dit gewoon is. Ikzelf heb hetzelfde. Al jaren! Ik ben pas weer begonnen met GTA 3 te spelen, omdat GTA 4 het niet doet. Maar als je rijd ofzo dan zie je van die na-schokken (zie afbeelding). Weet iemand hoe ik dat moet instellen? Dat zou 100% geweldig zijn! Na-schokken is raar. EDIT: Beter lezen, jongen! Bewerkt: 1 februari 200916 jaren door gtadevil
Ik ben pas weer begonnen met GTA 3 te spelen, omdat GTA 4 het niet doet. Maar als je rijd ofzo dan zie je van die na-schokken (zie afbeelding). Weet iemand hoe ik dat moet instellen? Dat zou 100% geweldig zijn!