February 1, 200917 yr hallo daar , vraagje , wanneer is de infernus aan de beurt bij stevie car theft? Het schijnt dat hij goud is.. is dit dan ook zo?
February 1, 200917 yr hallo daar , vraagje , wanneer is de infernus aan de beurt bij stevie car theft? Het schijnt dat hij goud is.. is dit dan ook zo? Wanner weet ik niet. Maar volgens mij is het een oranje. Zoals de Comet die was ook oranje.
February 1, 200917 yr Om je eerste vraag te beantwoorden, de volgorde waarin je de voertuigen voor Stevie moet stelen zijn willekeurig. Het is dus niet zo dat er een keurig een bepaalde lijst op volgorde word afgewerkt, maar je moet willekeurig een voertuig stelen En om je tweede vraag te beantwoorden, deze Infernus is niet echt goud, maar meer geelachtig zoals hieronder (plaatje gemaakt door mij): Edited February 1, 200917 yr by -Haakon-
hallo daar ,
vraagje , wanneer is de infernus aan de beurt bij stevie car theft?
Het schijnt dat hij goud is.. is dit dan ook zo?