Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_1258489

Hallo iedereen,

Ik ben nieuw op dit forum, dus wordt niet boos als ik dit berichtje op de foute plek plaats. :D

Mijn vraag is of jullie misschien nog een aantal tips hebben om de missie "Say Cheese" te voltooien, in de missie is het de bedoeling om met een waterscooter ( Jet Ski ) te varen en over dingen heen te springen.

Ik heb GTA Vice City Stories voor de PSP (PlayStation Portable). Dit zeg ik omdat de missie misschien iets verschillen per platform.

Bewerkt: door GTA_153

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1258529

Ik weet niet als je WikGTA al kent, in deze walkthrough vindt je zowat alle informatie over de gehele GTA serie. Deze tips staan bij de missie Say Cheese:

  • Probeer zowel bij de Jet Ski als bij de PCJ-600 de (PSP) of -toets (PS2) te gebruiken, zodat je scherpe bochten kunt maken.
  • Probeer op het water niet tegen boten van onder andere de cameramannen te botsen. Wanneer je van de Jet Ski valt zal dat alleen maar tijd kosten dat je hard nodig hebt tijdens het parcours.
  • Probeer tijdens rechte stukken niet te veel het analoge joystickje te bewegen. Je hebt namelijk op rechte stukken steeds de neiging om de Jet Ski in balans te houden, maar dat is juist nergens voor nodig. De Jet Ski zal juist van het parcours raken als je steeds blijft klungelen met de besturing!

Of misschien vindt je het handiger als je een missiefilmpje over de missie Say Cheese kunt bekijken:

Nog veel plezier met VCS!

Bewerkt: door GTA-Freak2

Geplaatst:
  • Auteur
comment_1259735

Hallo GTA-Freak2, :D

Bedankt voor de tips! :tu: En over dat WikiGTA, daar kijk ik best vaak op, :engel: zo kwam ik dus ook op dit forum. :dans:

Maar ik heb nu dus ook een game (van dit forum) ge-download die 100% gecompleted was!!!

Bewerkt: door GTA_153

  • 1 year later...

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.