Jump to content
Geplaatst:
comment_1264179

Ik ga dus net even Beat The Cock spelen, eenmaal op de fiets kan ik ineens niet meer verder rijden rond DIT punt, omdat ik zomaar op een onzichtbare muur stuit! Dus ik even wat rondkijken, de BTC gestopt, kom ik rond dat gebied nog veel meer onzichbare muren tegen! Reflectievan autolicht werkt erop, maar verder zie je niks. Ook kwam ik og wat tegen waar je op kon staan, en ONDER kon komen :? Terwijl als ik met de jetpack heel hoog de lucht in ga heb ik dus geen last van de onzichtbare muren.

Is het normaal dat er rond dat gebied onzichtbare muren liggen? Of heb ik dit probleem alleen maar weer?

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1264215
Heb je misschien eventueel (map)mods?

Ja, eentje. Onder Santa Maria Beach. De CEA Speedway. Maar die kan toch niks met zo ver te maken hebben?

Het is opzich wel mogelijk. Kun je linkjes geven naar die mapmods?

Geplaatst:
  • Auteur
comment_1264288

Nou ja, daar heb ik nu niet echt zin in. Kan anders iemand anders kijken zonder mods of hij ook een uur tegenkomt? Dan weten we ook of het aan de mod ligt of niet :D

Geplaatst:
comment_1264305
Nou ja, daar heb ik nu niet echt zin in. Kan anders iemand anders kijken zonder mods of hij ook een uur tegenkomt? Dan weten we ook of het aan de mod ligt of niet :D

Ik rijd daar best vaak maar geen onzichtbare muren.En ik heb ook geen mods meer dus het ligt denk ik aan de mod ;)

Grtz

Geplaatst:
comment_1264889
Kan anders iemand anders kijken zonder mods of hij ook een uur tegenkomt? Dan weten we ook of het aan de mod ligt of niet :D
Het lijkt me handiger dat je die mod even verwijderd en het dan nog eens gaat proberen. Als er daarna geen barriëre is weet je dat het aan de mod ligt.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.