Geplaatst: 18 februari 200917 jaren Heey mensen. Ik denk dat ik weet wat er met die kinderen zijn gebeurt in de kinderwagens. Eddi low heeft ze gedood. in dit filmpje zie je wat die er mee doet(4:05-4:35)
Geplaatst: 18 februari 200917 jaren Heey mensen.Ik denk dat ik weet wat er met die kinderen zijn gebeurt in de kinderwagens. Eddi low heeft ze gedood. in dit filmpje zie je wat die er mee doet(4:05-4:35) Je doet de code verkeerd, alleen het gedeelte achter het = moet ertussen. Bewerkt: 18 februari 200917 jaren door Platypus
Geplaatst: 18 februari 200917 jaren Auteur Nou er staan op somigen plaatsen toch kinderwagens zoals in het park en bij het vliegveld. Nu denk ik dat die om 4:05 en 4:35 die kinderen in die tas weg gooit want hij zegt: im just droping the kids off.
Geplaatst: 18 februari 200917 jaren Dat is eerder toeval denk ik, ik heb nog nooit een kinderwagen gezien tevens.
Geplaatst: 18 februari 200917 jaren Auteur Nou er staan op somigen plaatsen toch kinderwagens zoals in het park en bij het vliegveld.Nu denk ik dat die om 4:05 en 4:35 die kinderen in die tas weg gooit want hij zegt: im just droping the kids off. Alsje.
Geplaatst: 18 februari 200917 jaren Maar daar zitten tog geen baby's in, het leukt me onwarschijnlijk, en van die missie, daarvoor hebben ze er ook niet ingezetten dusja..
Geplaatst: 18 februari 200917 jaren Auteur Ze zijn vermoord of dood daarom zitten ze er niet in. Maar het hoeft niet waar te zijn wou gewoon julie mening hooren.
Geplaatst: 18 februari 200917 jaren Maar daar zitten tog geen baby's in, het leukt me onwarschijnlijk, en van die missie, daarvoor hebben ze er ook niet ingezetten dusja.. Een baby zit ook niet helemaal alleen op een verlaten strand dag en nacht
Geplaatst: 18 februari 200917 jaren Maar daar zitten tog geen baby's in, het leukt me onwarschijnlijk, en van die missie, daarvoor hebben ze er ook niet ingezetten dusja.. Een baby zit ook niet helemaal alleen op een verlaten strand dag en nacht lol Misschien heeft Eddie die wagens daar gedumpt
Geplaatst: 18 februari 200917 jaren Ze zijn vermoord of dood daarom zitten ze er niet in.Maar het hoeft niet waar te zijn wou gewoon julie mening hooren. Ik wil je ook niet tegenspreken of je van je stand punt afbrengen. Maar het kan best waar zijn, alleen lijkt het mijn vrij onwarschijnlijk. Als je tog naar het meest logische kijkt, is het tog geen.
Heey mensen.
Ik denk dat ik weet wat er met die kinderen zijn gebeurt in de kinderwagens.
Eddi low heeft ze gedood.
in dit filmpje zie je wat die er mee doet(4:05-4:35)