Geplaatst: 20 februari 200916 jaren comment_1277572 ik heb de content gedownload bij een vriend, wegens dat ik tijdelijk geen internet heb, maar is er dan een mogenlijkheid om TLAD te spelen zonder op live te gaan?? want mijn xbox vindt die content niet zodra ik de spel opstart
Geplaatst: 20 februari 200916 jaren comment_1277578 Heb je hem wel op je eigen hdd geinstalleerd. zoja: ga naar mijn xbox->Game library->gta iv en daar hoord the lost and damned tussen te staan.
Geplaatst: 20 februari 200916 jaren Auteur comment_1277584 Heb je hem wel op je eigen hdd geinstalleerd. zoja: ga naar mijn xbox->Game library->gta iv en daar hoord the lost and damned tussen te staan. ja dat heb ik gedaan, en bij de game libary staat wel gta IV maar niks over the lost and damned, als ik de bestanden bekijk via memory en dan mij Hdd dan vindt ik hem wel Laat maar, het is me al gelukt Bewerkt: 20 februari 200916 jaren door djaa
Geplaatst: 20 februari 200916 jaren comment_1277590 Was je wel al helemaal klaar met de download? Als je helemaal klaar bent zou je het spel gewoon op moeten kunnen starten (hij vraagt er zelfs om als je GTA opstart). Als je niet klaar bent met de download moet je uiteraard eerst even je download af maken..
Geplaatst: 20 februari 200916 jaren comment_1277737 vergeet niet je game update na je download zodat je TLAD kan starten, dit probleem had ik last van Bewerkt: 20 februari 200916 jaren door StrongBongSmoke
Geplaatst: 20 februari 200916 jaren Auteur comment_1278327 het werkt nu nog steeds niet? ik kan niet zonder live erop. dus ik kan alleen bij een vriend dat spel spelen. dus wat moet ik doen?
Geplaatst: 20 februari 200916 jaren comment_1278394 het werkt nu nog steeds niet? ik kan niet zonder live erop. dus ik kan alleen bij een vriend dat spel spelen. dus wat moet ik doen?Je moet 't spel gewoon zonder online te zijn kunnen spelen hoor. Ik heb de game gedownload op de kamer van m'n broer en vervolgens de X-Box 360 weer op mijn kamer gezet en kan 'm zonder problemen spelen. Start gewoon GTA IV op en dan zal waarschijnlijk je laatste savegame van GTA IV automatisch worden geladen. Ga dan gewoon in het menu (Map, Brief, Stats, Controls, Audio, Display, Game) en selecteer Game. Vervolgens kies je voor een New Game en kun je kiezen tussen Grand Theft Auto IV en The Lost and Damned.
ik heb de content gedownload bij een vriend, wegens dat ik tijdelijk geen internet heb, maar is er dan een mogenlijkheid om TLAD te spelen zonder op live te gaan?? want mijn xbox vindt die content niet zodra ik de spel opstart