May 4, 200521 yr ze zullen niet willekeurig op knopkes drukken denk ik zo Nee die zullen ze denk ik wel van R* krijgen, om de cheater ook een deel te geven van dat geluk dat niet cheaters ook hebben, Kortom: R* stopt ze er in denk ik zo?
May 4, 200521 yr Wij gebruiken niks, de cheats die op de site staan zijn voornamelijk gevonden door Edisoncarter en Skiller Ze gebruiken daar speciale spullen voor.
May 4, 200521 yr Rockstar maakt zelf de cheats. Ze maken ze niet om de cheaters er mee te helpen maar om het spel er mee te testen. Als ze BV de Hydra moeten testen dan kunnen ze moeilijk eerst het spel uitspelen. Daar is géén tijd voor dus gebruiken ze een code. Maar waarom ze al die andere rare code's erin hebben gedaan. Dat weet ik ook niet, die code's waaren volgens mij niet om het spel te testen. Die hebben ze er voor de ''gein'' in gestopt.
May 4, 200521 yr in een andere topic stond iets over een hackercontroller en dat dan mensen met die controller dan al die cheats ontcijfert en ik denk dat rockstargames geheimen cheats der in gedaan maar die mensen gaan met die hackercontroller al die geheime cheats ontcijferen dus daarom komen ze aan die nieuwe cheats.
May 4, 200521 yr maar als ze er voor de "gein" ingestopt hebben waarom kan het dan gevolgen hebben snap de grap niet :wacko:
May 4, 200521 yr Author Ze maken ze niet om de cheaters er mee te helpen maar om het spel er mee te testen.Als ze BV de Hydra moeten testen dan kunnen ze moeilijk eerst het spel uitspelen. maar ze moeten het toch spelen voor te kijken of allez werkt en of er geen bug zijn enzo
May 4, 200521 yr als R* de cheats erin zou stoppen om het spel te testen waren ze er ook weer uit gehaald waarschijnlijk :rolleyes: ik denk dat de cheats gewoon voor mensen bedoeld zijn die zich willen amuseren,los van het verhaal
May 4, 200521 yr Doen ze volgens mij idd met een controller, die ze vervolgens ergens op aanslutien en op de een of andere manier elke combinatie uitproberen.
May 5, 200521 yr Ik hoorde/las dat Edisoncarter een speciale controller heeft en daarmee cheats vind. Hoe moet je me niet vragen.
May 5, 200521 yr Dat hoeft niet iedereen te gaan posten hoor ... Op deze manier werden de cheats gevonden:
dus mijn vraag is goe vinden ze al die cheats?