ik heb de carspawner van Alexander Blade gedownload en ik heb hem uitgepakt op mijn bureaublad zoals hanneswasco al zei (respect man ) maar nu start ik eerst de spawner op dan gta IV maar dan doe ik een voertuig selecteren een sneltoets invoeren op apply drukken en dan naar gta IV dan doe ik die sneltoets: en de weg is nog net zo leeg als ervoor. wat doe ik fout?
ik heb de carspawner van Alexander Blade gedownload en ik heb hem uitgepakt op mijn bureaublad zoals hanneswasco al zei (respect man
) maar nu start ik eerst de spawner op dan gta IV maar dan doe ik een voertuig selecteren een sneltoets invoeren op apply drukken en dan naar gta IV dan doe ik die sneltoets: en de weg is nog net zo leeg als ervoor. wat doe ik fout?