Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1290796

Stom. Je eigen game maken en erg onprofessioneel niemand komt erop dan kan je nog beter op mijnmaffia.nl ofzo gaan. Daar zijn er paar succesvol games maar als ik een Text Based game zou maken dan zou ik het met PHP Html met goeie host maken daar komen meestal veel leden op. En met een domeinnaam erop.

  • 3 weken later...
Geplaatst:
comment_1304351

De zoveelste (saaie) Text Based Game. Ik word echt ziek van die spellen. Ik heb er nu al 20 ofzo gevonden door alleen maar Gangster in te typen bij Google. Mensen denken dat ze lekker geld kunnen verdienen door een simpel spelletje te maken. Het ziet er ook heel nep uit. Je klikt op een knopje en je berooft een bank. Dat voelt ook gewoon niet lekker als je speelt volgens mij :7 .

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.