Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

RAM geheugen PSP

Geplaatst:

Ik, met mijn PSP 2004 Light, heb als ik aan het internetten ben nogal vaak last van een geheugentekort. Is het mogelijk om meer geheugen in te bouwen, waarbij ik denk aan 128/256 MB of meer? Ik schijn nu maar 64 MB te hebben :7

Featured Replies

Geplaatst:

Je op driehoekje drukken, dan naar opties/instellingen ofzoiets, zoek naar weergaveinstellingen en zet de afbeeldingen uit :) . Dat heb ik ook en alles laad veel sneller en je hebt nauwlijks last van geheugen te kort.

verwijder ook de cookies ect.

Geplaatst:

en bij instellingen staat ook nog iets van Geheugen Sparen ofzo :D

Geplaatst:

Kun je hem niet uitrusten met extra geheugen dan?

PS: Je kunt ook beter internetten via de PC ;)

Geplaatst:
  • Auteur

@gta master 1&GTAfan054

Dat bedoel ik niet. Ik wil gewoon normaal kunnen internetten hierop.

@-Haakon-

Ja, ik wil gewoon meer RAM, en daarom dit topic. Kan het? En zoja, hoe? Ik ga namelijk geen afbeeldingen uitschakelen als ik google afbeeldingen aan het zoeken ben... En aan andere beperkingen houd ik me liever ook niet.. En je kan soms niet op de computer, en met PSP wel.

Geplaatst:
  • Auteur

Dan zou ik ook wel van die mensen willen weten waarom het niet kan. Zit het geheugen vastgelijmt ofzo? Het lijkt me namelijk niet erg logisch als het niet kan. Op google vond ik namelijk wel iets met extra geheugen ofzo..

Owja, nog een vraag: hoe kan ik rechtstreeks vanaf youtube filmpjes kijken? Ik weet dat dat wel mogelijk is, maar ik weet niet hoe..

Bewerkt: door Remi-X

Geplaatst:
Dan zou ik ook wel van die mensen willen weten waarom het niet kan. Zit het geheugen vastgelijmt ofzo? Het lijkt me namelijk niet erg logisch als het niet kan. Op google vond ik namelijk wel iets met extra geheugen ofzo..

Owja, nog een vraag: hoe kan ik rechtstreeks vanaf youtube filmpjes kijken? Ik weet dat dat wel mogelijk is, maar ik weet niet hoe..

Hoe krijg je het voor elkaar om je computer aan te zetten? Pffff. De PSP is veel anders gebouwd dan een computer. De RAM zit vastgebakken in de moederbord. Als je je PSP opentimmert zie je vele chips, daarvan zijn/is er een paar (of eentje) ervan geheugenchip(s). Wordt nogal moeilijk hè, zelf verbindingen maken op het mini-moederbord om daarna alles goed te verbinden en de BIOS zelf overnieuw te schrijven. Same goes for consoles. RAM van PC is in feite gewoon een paar van chips opgeplakt aan een stuk plastic dat in de pc kan gestoken.

mxc-psp-up-inst-big.jpg

Als dit eruitziet als iets wat kan worden geüpgraded, ga je gang. Als het je lukt aanbid ik je. Om je op de goede weg te helpen, Samsung levert meestal geheugenchips.

Geplaatst:
  • Auteur

Ja, weet ik veel! Ik heb wel raardere dingen meegemaakt...

En nu nog weten hoe ik YouTube kan kijken. Ik weet dat dat wel mogelijk is, ik heb het anderen namelijk ook zien doen.

Geplaatst:

Je kunt geen youtube kijken zonder custom firmware.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.