Jump to content
Geplaatst:
comment_1299390

Ik ben nog niet zo heel erg goed met Photoshop. Maar ik heb toch een signature voor me zelf gemaakt:

Triadskopie-1.jpg

Zelf ben ik er wel trots op voor mijn 4e creatie in heel mijn leven en voor mijn doen.

Bewerkt: door Triads

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1299493

Zo slecht is je signature nog niet hoor. Het is wel jammer dat je geen effecten hebt gebruikt en brushes etc. Maar simpel kan ook mooi zijn en dat vind ik zeker in dit geval ^^ . Je tekst past er goed bij en de characters uit ChinaTown Wars zijn leuk verdeeld over je sig.

  • 2 weken later...
Geplaatst:
comment_1307037

Lettertype past wel bij Triads en ook bij CW.Alleen heb je spijtiggenoeg geen effecten toegevoegd,maar dat geeft nou niet echt veel.Voor een 4de creatie in je hele leven is dit niet slecht.

7.2

:cya:

Corneria

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.