Geplaatst: 22 maart 200916 jaren comment_1305945 Hallo Allemaal Ik Heb Een Probleem Ik Kan Namelijk Niet De Gangwars Na De 40 Afmaken Omdat De Vijanden Langzaam Dood Gaan En Beter Richten Volgens Mij Kan Iemand Mij Tips Geven?????
Geplaatst: 11 april 200916 jaren comment_1325216 sorry maar ik heb echt geen idee waar je het over hebt en je typt een beetje vervelend >>> Door Hanneswasco: Je bumpt een topic van een tijdje geleden en de topicstarter is sinds de dag dat hij dit topic gemaakt heeft niet meer online gekomen. Hij heeft een nutteloze reactie van jou dus niet nodig. Dit topic krijgt een slotje om eventuele andere nutteloze reacties te voorkomen.<<<
Hallo Allemaal Ik Heb Een Probleem Ik Kan Namelijk Niet De Gangwars Na De 40 Afmaken Omdat De Vijanden Langzaam Dood Gaan En Beter Richten Volgens Mij Kan Iemand Mij Tips Geven?????