Geplaatst: 23 maart 200916 jaren comment_1307209 Onlangs heb ik eens uitgetest hoeveel auto's ik op m'n parkeerplaatsen zou kunne zetten.. Ik heb er bij ééntje toch 7 opgekregen. Als ik Save zijn ze weer weg... Bij een ander Save House is dit dan niet zo. Als ik dan weer naar hetzelfde SaveHouse ga en ga saven kan hij er wel 4 saven op één parkeerplaatst. Word ik nu zot of kan dit?
Geplaatst: 23 maart 200916 jaren comment_1307226 De auto's moeten wel volledig binnen het gele vlak staan, en je moet de auto's op slot zetten, anders worden ze gejat.
Geplaatst: 23 maart 200916 jaren comment_1307230 Je kunt minimaal 2/3 voertuigen op je parkeervak zetten. Als je er meer opzet dan staan ze meestal niet binnen het gele vak en verdwijnen ze. Dit kan natuurlijk ook een bug zijn, of je hebt ze niet op slot staan. Bij de XBox inhouden als je uitstapt en bij de Ps3.
Geplaatst: 23 maart 200916 jaren comment_1307245 Je kunt minimaal 2/3 voertuigen op je parkeervak zetten. Als je er meer opzet dan staan ze meestal niet binnen het gele vak en verdwijnen ze. Dit kan natuurlijk ook een bug zijn, of je hebt ze niet op slot staan. Bij de XBox inhouden als je uitstapt en bij de Ps3. Nee, je kunt maximaal maar 2 voertuigen op je parking zetten. Als je er drie (of meer) op zet, blijven alleen de 2 laatst gebruikte voertuigen over. En je moet ze inderdaad wel met alle 4 de wielen binnen het vak zetten. Het best kun je ook de auto zo ver mogelijk tegen de stoeprand zetten; ik had eens dat hij ver van de stoep af stond, en toen moest een bestuurder uitwijken voor een andere wagen, en botste mijn Infernus uit het vak. Infernus kwijt. Groeten, Gta Bram.
Geplaatst: 23 maart 200916 jaren comment_1307257 Gelijk een toevoeging, het slechtste Savehouse om je auto's op te slaan is het Appartement van Roman. Het beste is die in Bohan. Je kan naar mijn weten 2 auto's en 1 motor in je parkeervak zetten. Gejat worden kunnen ze altijd maar daar heb je in Bohan (bijna) nooit last van.
Geplaatst: 23 maart 200916 jaren comment_1307264 Je kunt minimaal 2/3 voertuigen op je parkeervak zetten. Als je er meer opzet dan staan ze meestal niet binnen het gele vak en verdwijnen ze. Dit kan natuurlijk ook een bug zijn, of je hebt ze niet op slot staan. Bij de XBox inhouden als je uitstapt en bij de Ps3. Nee, je kunt maximaal maar 2 voertuigen op je parking zetten. Als je er drie (of meer) op zet, blijven alleen de 2 laatst gebruikte voertuigen over. Groeten, Gta Bram. Dat is niet waar, zoals Cuban Gangster al zij, je kunt 2 voertuigen plaatsen en nog 1 motor of scooter.
Geplaatst: 23 maart 200916 jaren comment_1307283 Er is volgens mij wel ruimte voor 3, 4, 7 of over 9000 voertuigen, maar hij slaat er bij mij maar 2 op. Als ik er 3 NRG900 motoren op zet dan staat die 3e er tijdelijk. Als ik het spel opnieuw opstart is hij weg.
Geplaatst: 23 maart 200916 jaren comment_1307431 Er is volgens mij wel ruimte voor 3, 4, 7 of over 9000 voertuigen, maar hij slaat er bij mij maar 2 op. Als ik er 3 NRG900 motoren op zet dan staat die 3e er tijdelijk. Als ik het spel opnieuw opstart is hij weg. Inderdaad, 2 voertuigen is ook bij mij het maximum, motor of niet. Dit is voor pc...
Onlangs heb ik eens uitgetest hoeveel auto's ik op m'n parkeerplaatsen zou kunne zetten..
Ik heb er bij ééntje toch 7 opgekregen. Als ik Save zijn ze weer weg... Bij een ander Save House is dit dan niet zo.
Als ik dan weer naar hetzelfde SaveHouse ga en ga saven kan hij er wel 4 saven op één parkeerplaatst.
Word ik nu zot of kan dit?