Geplaatst: 26 maart 200916 jaren comment_1310019 Ik ben op zoek naar nog een leuk voertuigje om op m'n parkeerplaatsen te zetten.. wie weet welke ik het best zou nemen , daarmee bedoel ik welke is zeldzaam ofzo iets dergelijks.
Geplaatst: 26 maart 200916 jaren comment_1310066 Je kunt er altijd wel een Infernus, Sultan RS, FIB Buffalo (zalige auto) en Comet plaatsen. Kleur mag je zelf weten. Dat zijn wel de zeldzaamste auto's.
Geplaatst: 26 maart 200916 jaren comment_1310230 Infernus is geniaal. Niks aan getweaked in de handling op de snelheid en acceleratie na. Geniale wegligging. Rood is toch het mooiste.
Geplaatst: 26 maart 200916 jaren comment_1310263 Infernus is geniaal. Niks aan getweaked in de handling op de snelheid en acceleratie na. Geniale wegligging.Rood is toch het mooiste. Idd ik zou een rode, groene of paarse Infernus nemen als je die vindt. Meschien niet zeldzaam maar een rode Feroci is ook best mooi.
Geplaatst: 26 maart 200916 jaren Auteur comment_1310271 Infernus is geniaal. Niks aan getweaked in de handling op de snelheid en acceleratie na. Geniale wegligging.Rood is toch het mooiste. Een infernus heb ik al 5 keer... ik zou ook nog een sportwagen willen hebben maar welke weet ik niet..
Geplaatst: 26 maart 200916 jaren comment_1310363 De Super GT is ook een mooie. Maar ook een compleet zwarte PCJ-900 of een rode NRG-900.
Geplaatst: 26 maart 200916 jaren comment_1310368 zonder twijfel, die sultan die je aan dat verlaten kasteel huis vindt, waar je die missie moest ddoen waarbij de politie je op het spoor was gekomen en je moest vluchten
Geplaatst: 26 maart 200916 jaren comment_1310401 ..En na al het hierboven reeds getipte super- en sportscar assortiment, mocht je nog wat parkeerplaatsen over hebben, en American musclecars wel waarderen zou ik zeggen dat de Imponte Dukes en de Declasse Vigero En om in stijl te toeren, mag de Willard Marbelle niet ontbreken!
Geplaatst: 26 maart 200916 jaren comment_1310411 Ik vind de super gt de beste auto, die kun je lekker de bochten in gooien en in een lsip krijgen, de handling is echt geweldig. Ik heb hem het leifst in het grijs, maar soms doe ik hem wel eens fel oranje
Geplaatst: 26 maart 200916 jaren comment_1310425 Heb de Sultan RS gevonden na een korte zoektocht..mwah..vindt em nogal tegenvallen eerlijk gezegd. Mist power, en is niet zo lekker te controleren in de bochten als ik had gehoopt. Dat wordt tweaken
Geplaatst: 27 maart 200916 jaren comment_1310540 Ik zeg `Dukes` Snel je kan er goed mee driften. en je hebt keuze uit een standaard en een met een luchthapper(motor uit de kap) . en je hebt m in alle kleuren (rood / Oranje) en hij is beroemd van `the dukes of hazzards` en hij is zeldzamer als de normale auto.
Geplaatst: 27 maart 200916 jaren comment_1310571 De beste auto vind ik eigenlijk de Sentinel XS. Lage bumpers, motorkap, spoiler. Hij is best moeilijk te vinden, en je vind hem altijd in het donkergroen. Het mooiste is als je naar de Pay'n Spray gaan en je spuit hem helemaal wit, met zwarte velgen. Als je terug denkt aan Gta III, dan had je ook een getunde Sentinel. Die zag er eigenlijk wel het zelfde uit, qua tuning. Dezelfde achterruit enzo. Misschien is de Sentinel XS uit Gta IV dan wel weer een verwijzing naar de gang Sentinel uit Gta III. Iedereen praat over de Sultan RS, als het over als het over zeldzame auto's gaat. Maar zo zeldzaam vind ik hem eigenlijk niet. De Sentinel die ik hierboven al noemde, vind ik dan zeldzamer. De Sultan RS heeft een vindplaats, die kun je zo meenemen. Maar de Sentinel heeft geen vindplaats, daar moet je echt lang naar zoeken.
Geplaatst: 28 maart 200916 jaren comment_1311480 Zoek je stijl? Neem dan een Ubermacht Oracle. Zoek je snelheid? Neem dan een Bravado Banshee. Zoek je iets groots? Neem dan een Albany Cavalcade FXT. Zoek je een normale leuke auto voor dates? Neem dan een Bravado Feroci. Zoek je een goeie Politie auto? Neem dan een Vapid Noose Cruiser. Zoek je iets om kleine auto's mee te mollen? Neem dan een HVY Biff.
Geplaatst: 28 maart 200916 jaren comment_1312336 De beste auto vind ik eigenlijk de Sentinel XS. Lage bumpers, motorkap, spoiler. Hij is best moeilijk te vinden, en je vind hem altijd in het donkergroen. Parelmoer groen, paars en blauw.. Iedereen praat over de Sultan RS, als het over als het over zeldzame auto's gaat. Maar zo zeldzaam vind ik hem eigenlijk niet. De Sentinel die ik hierboven al noemde, vind ik dan zeldzamer. De Sultan RS heeft een vindplaats, die kun je zo meenemen. Maar de Sentinel heeft geen vindplaats, daar moet je echt lang naar zoeken. Gewoon in Little Italy rondhangen of rond het huis van Pegorino, rijden er genoeg. Maar idd geweldig dat die wagens er weer zijn zoals in GTA III
Geplaatst: 28 maart 200916 jaren comment_1312394 De SuperGT, tenminste, de voorkant. Ik vind Astin Martin gewoon mooi Licht bruin/geel, of zilverkleurig, maar ik weet niet of ze in die kleur bestaan sinds ik heb alleen in licht bruin/geel heb Edit: spelling Bewerkt: 28 maart 200916 jaren door THECAPSGODLOL
Geplaatst: 29 maart 200916 jaren comment_1312572 Kies altijd een zeldzame auto, bijvoorbeeld een politie busje of een infernus. ik raad zwart aan als kleur maar dat maakt niet zoveel uit.
Ik ben op zoek naar nog een leuk voertuigje om op m'n parkeerplaatsen te zetten.. wie weet welke ik het best zou nemen , daarmee bedoel ik welke is zeldzaam ofzo iets dergelijks.