Geplaatst: 8 april 200916 jaren comment_1322275 Mijn vriend heeft pas een nieuw beeldscherm gekocht en na het aansluiten doet zijn GTA SA het ineens niet meer... Hij heeft al veel keer geherinstalleerd maar dat hielp niks... Waar kan dat aan liggen?
Geplaatst: 9 april 200916 jaren comment_1322765 Ga naar de map (Mijn) Documenten\GTA San Andreas User Files en verwijder daar het bestand gta_sa.set. Dit is het configuratie-bestand van het spel, dit bestand wordt na te zijn verwijderd en tijdens het opstarten van het spel opnieuw aangemaakt naar je huidige configuratie (dus met je nieuwe scherm). Opnieuw installeren heeft geen enkel nut gehad aangezien deze map niet wordt verwijderd tijdens het 'Uninstall-proces', deze map bevat namelijk ook je savegames. Die blijven dus ook op je PC staan, hoevaak je GTA SA ook installeerd / uninstalleerd. Succes
Geplaatst: 15 april 200916 jaren comment_1330119 dat had ik ook. en toen heb ik hetzelfde als _KoE_Mzungu gedaan, en dat hielp. P.S. als het daarna nog niet werkt kan je misschien iemand erbij halen met veel verstand v. computers.
Mijn vriend heeft pas een nieuw beeldscherm gekocht en na het aansluiten doet zijn GTA SA het ineens niet meer...
Hij heeft al veel keer geherinstalleerd maar dat hielp niks...
Waar kan dat aan liggen?