Geplaatst: 9 april 200916 jaren comment_1323067 Hallo forummertjes! Hoe los ik die zeer vervelende irritante: 'Deze video is niet beschikbaar in je land' op in Youtube? Ik kan amper wat video's bekijken... Alvast bedankt. Mvg, MP.
Geplaatst: 9 april 200916 jaren comment_1323070 Heb ik ook heel vaak. Ik denk niet dat hier niets aan te doen is ... Begint hier een beetje op China te lijken.
Geplaatst: 9 april 200916 jaren comment_1323072 Hallo forummertjes! Hoe los ik die zeer vervelende irritante: 'Deze video is niet beschikbaar in je land' op in Youtube? Ik kan amper wat video's bekijken... Alvast bedankt. Mvg, MP. Bovenaan naast het Youtube logo kan je de landfilter veranderen naar 'wereldwijd'. Helpt dat niet?
Geplaatst: 9 april 200916 jaren comment_1323079 Nee, je IP adres wordt hoogstwaarschijnlijk opgehaald. En aan de hand van het IP kan de locatie bepaald worden. Deze site is daar een goed voorbeeld van.
Geplaatst: 9 april 200916 jaren comment_1323082 Misschien heeft België zoiets gedaan? Aangezien jullie uit België komen, kans is klein, maar zeker niet uitgesloten. Misschien dat een andere Belg hetzelfde probleem heeft, want ik heb geen last van zulke dingen en woon in NL.
Geplaatst: 9 april 200916 jaren Auteur comment_1323087 @ TomHagen: Ik kan die video's nog steeds niet bekijken...
Geplaatst: 9 april 200916 jaren comment_1323092 Vroeger kon niemand hier lid worden (toen YouTube nog niet zo lang bestond). Pas toen ik er een stuk later achter kwam dat je Amerikaans moest zijn om een account te kunnen maken, kon ik dat pas doen. Voor de rest heb ik daar weinig last van, behalve bij Koreaanse videos en all.
Geplaatst: 10 april 200916 jaren comment_1323217 Ik heb de taal van Youtube altijd op Worldwide staan en English (UK) staan. Nu heb ik nooit geen last meer van die melding. Grtz RD
Geplaatst: 10 april 200916 jaren comment_1323223 Dit heb ik ook en heb er ook geen last van dat is waarschijnlijk. de beste oplossing!
Hallo forummertjes!
Hoe los ik die zeer vervelende irritante: 'Deze video is niet beschikbaar in je land' op in Youtube? Ik kan amper wat video's bekijken...
Alvast bedankt.
Mvg,
MP.