Geplaatst: 10 april 200917 jaren Weet iemand of het mogelijk is om een andere personage (bijvoorbeeld een gewone voorbijganger) te spelen? Het hoeft niet in missies en mods zijn welkom.
Geplaatst: 10 april 200917 jaren Weet iemand of het mogelijk is om een andere personage (bijvoorbeeld een gewone voorbijganger) te spelen? Het hoeft niet in missies en mods zijn welkom. Ja. Het is niet mogelijk.
Geplaatst: 10 april 200917 jaren Wel mogelijk. In de multiplayer van GTA IV kan je je eigen Player Model maken. Start dan een Free Mode met de Private Slots op max, en voila!
Geplaatst: 10 april 200917 jaren Bij de PC versie kan het wel (singleplayer). Je download gewoon Ingame Trainer en kiest een Skin.
Geplaatst: 11 april 200917 jaren Auteur ok, bedankt niet verwacht dat het zo makkelijk was (ik gebruik de ingame trainer ervoor)
Geplaatst: 11 april 200917 jaren Niemand is cooler dan Niko Bellic ,En ik speel op xbox 360 dus ik kan ook geen andere.
Weet iemand of het mogelijk is om een andere personage (bijvoorbeeld een gewone voorbijganger) te spelen? Het hoeft niet in missies en mods zijn welkom.