Geplaatst: 11 april 200916 jaren comment_1324850 Heey iedereen. ik wou dus weer beginnen aan een sa-mp server. Maar ik wou het eens anders doen, ik wou het via sql laten lopen. Ik heb al een database en alles maar hoe maak ik verbinding en hoe gebruik ik alles. heeft er iemand een voorbeeldje voor me? Met vriendelijke groet, Kevin.
Geplaatst: 11 april 200916 jaren comment_1324857 ''Even een mysql systeem maken in je server''? Misschien kan je maar beter eerst een tuturiol lezen, en er zijn mysql plugins op forum.sa-mp.com
Geplaatst: 11 april 200916 jaren Auteur comment_1324862 ''Even een mysql systeem maken in je server''?Misschien kan je maar beter eerst een tuturiol lezen, en er zijn mysql plugins op forum.sa-mp.com Ik heb een include file. Maar ik heb nergens een tut kunnen vinden.
Heey iedereen.
ik wou dus weer beginnen aan een sa-mp server.
Maar ik wou het eens anders doen, ik wou het via sql laten lopen.
Ik heb al een database en alles maar hoe maak ik verbinding en hoe gebruik ik alles.
heeft er iemand een voorbeeldje voor me?
Met vriendelijke groet, Kevin.