Geplaatst: 11 april 200916 jaren comment_1324899 Gemaakt als voorbeeldje voor Commercial Touch. Ik moet zeggen dat ik, voordat ik hier aan begon, niet gedacht had dat het zo goed zou slagen. Wat vinden jullie ervan?
Geplaatst: 11 april 200916 jaren comment_1324909 Hoe heb je dit in godsnaam voor elkaar gekregen? Het ziet er echt top uit, vooral met de vlekken op de grond. Zeker een mooi voorbeeldje van Commercial Touch (Wat het ook mag zijn ). Tja,ik kan je weinig tips geven, aangezien ik geen idee heb hoe je zoiets kan brouwen. Van mij krijg je een 10. Blij?
Geplaatst: 11 april 200916 jaren comment_1324914 Van mij krijg je ook een 10, ik vind het ook prachtig gedaan!
Geplaatst: 11 april 200916 jaren comment_1324919 Echt gewoon prachtig! Lijkt me alleen niet zo lekker, chocolade in m'n schoenen. 10/10 Mvg, Flitskikker
Geplaatst: 11 april 200916 jaren comment_1324930 In principe zit zoiets heel anders in elkaar dan een signature. Je hebt een schoen, en daar bouw je de hele poster omheen. Maar met een signature bouw je alles om de background heen. Ik weet niet hoe je te werk bent gegaan (texture's?), maar ik vind het heel erg geslaagd. De tekst is wel iets minder, maar... jah, dat maakt eigenlijk niks uit bij zo'n prachtwerkje. Heel mooi gedaan .
Geplaatst: 11 april 200916 jaren comment_1324958 Dit is zeker een mooi stukje werk. De plaatsing is perfect en je hebt er een prachtige flow in zitten. Het bruine dat op de witte schoen zit vormt een goed contrast waardoor de chocola ook meer opvalt, goed uitgekozen dus. Ik had verder iets meer nadruk gelegd op het Nike merk/logo en deze wellicht in de tekst verwerkt. Misschien dat je in de tekst ook wat spetters had kunnen verwerken of het in ieder geval iets rommeliger kunnen maken. Het is dan wel de vraag of dit zou staan. Erg mooi!
Geplaatst: 11 april 200916 jaren Auteur comment_1325110 Bedankt voor de (lovende) reacties! Aan de tekst kan zeker nog wat gesleuteld worden, maar wegens gebrek aan inspiratie en motivatie heb ik daar niet al te lang bij stilgestaan. Suggesties zijn natuurlijk van harte welkom.
Geplaatst: 12 april 200916 jaren comment_1325744 Kun jje eens een tutorial maken? Want large art tutorials ben ik nog niet tegen gekomen
Geplaatst: 12 april 200916 jaren comment_1325859 Het ziet er prachtig uit. Geweldig die effecten het lijkt net echt alsof de chocola eruit komt. Ik geef je een dikke 10 Maar zou je inderdaad hiervan een tutorial kunnen maken? Daar zouden de andere leden erg veel aan hebben.
Geplaatst: 26 april 200916 jaren comment_1339327 Echt prachtig gemaakt -Matthijs-! Het ziet er echt heel mooi uit. 10/10
Gemaakt als voorbeeldje voor Commercial Touch. Ik moet zeggen dat ik, voordat ik hier aan begon, niet gedacht had dat het zo goed zou slagen. Wat vinden jullie ervan?