Geplaatst: 28 april 200916 jaren comment_1340610 Ik heb een probleem met Powerpoint, ik zou elke dia een andere achtergrond willen geven, maar telkens als ik een achtergrond kies, krijgen alle dia's die achtergrond. Weet iemand een manier om dit op te lossen? PS:Ik gebruik Powerpoint 2003
Geplaatst: 28 april 200916 jaren comment_1340632 Ik weet niet welke versie jij hebt, maar op de mijne kan je kiezen tussen: Toepassen (enkel die dia) Overal toepassen (achtergrond voor alle dia's gebruiken) Maar waarschijnlijk zul jij wel een nieuwere versie hebben
Geplaatst: 28 april 200916 jaren comment_1340874 Je moet dan op "Toepassen" klikken, en niet op "Overal toepassen": Dan word de achtergrond alleen gebruikt in de dia die open staat.
Geplaatst: 1 mei 200916 jaren comment_1343415 Telkens een andere opmaak voor je dia ziet er zeer rommelig uit en is niet prettig om naar te kijken. Gebruik gewoon één stijl en hou je daar aan in de hele presentatie. Het resultaat is zo veel mooier en professioneler.
Ik heb een probleem met Powerpoint, ik zou elke dia een andere achtergrond willen geven, maar telkens als ik een achtergrond kies, krijgen alle dia's die achtergrond. Weet iemand een manier om dit op te lossen?
PS:Ik gebruik Powerpoint 2003